Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme küzdeni a másikért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme küzdeni a másikért? Ti értetek el valaha így sikert?

Figyelt kérdés

Randiztunk 4x egy lánnyal. Emberileg passzolunk, és csak a heves csókolózás + simogatásig jutottunk, de azt élvezte, felizgult. Minden jól ment, de azt mondta, hogy ő nem tudja, hogy közel akar most kerülni hozzám, nem annyira érzi a szikrát. Mélyebb kapcsolatra és szexre most nem lenne kész.


Alapvetően hagynám és nem futnék utána - büszke vagyok és találok olyat aki szeretne is velem lenni.

Azonban ez a lány sok szempontból ideális, folyton eszembe jut, és van pár dolog ami közrejátszhat ebben a döntésében. Nem olyan régen ért véget egy hosszú kapcsolata, az is külső okok miatt (költözés), nem azért mert mondjuk összevesztek volna. Ezt nem hinném hogy teljesen feldolgozta. Nagyon elfoglalt így akár lehet benne egy félelem is hogy túl sok időt igényelne a kapcsolat. Talán közrejátszhattak ezek is abban hogy nem tud annyira lelkesedni - persze ezt csak én feltételezem mert ezek megoldhatóak ha beszélünk róluk.


Arra gondoltam hogy még találkozgatnék vele, igyekezném elérni hogy jól érezzük magunkat, kimutatni, hogy őt szeretném, de nem akarok semmit ráerőltetni. Hátha megjön a kedve ha látja hogy fontos nekem. Azonban ha találkozom vele akkor nem is fogok rajta túllépni és lehet hogy elverek rá x hónapot eredmény nélkül.


Megéri szerintetek ilyen helyzetben küzdeni érte vagy hagyjam? Hallottam sztorikat, hogy pont így tudott valakit meghódítani a párja, kitartással, de a saját időmet se szeretném pazarolni.

Köszi

22/F/L


2019. aug. 25. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a lányt felejtsd el, vagy gyújtsd fel, had szikrázzon. Gyerek még, várj vele 10-15 évet, azt akkor majd rájön mit akar.

32f

2019. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a projekt szerintem nagyon súlyosan deficites lenne.

33/f

2019. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Öntsd le grillbegyújtó folyadékkal és gyújtsd fel vagy ajánld neki a 380 V-os elektroshock terápiát. :))
2019. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy el kell engedni. Gyanítom jól esik neki a közelséged, foglalkozik vele valaki így költözés után, de a szíve egyáltalán nem érted dobog.

Ha egy ismerkedés ilyen nyögvenyelősen indul, az olyan is marad, nem lesz jó. Kedvesen, de határozottan köszönj el tőle, és szakíts meg minden kapcsolatot. Nincs több írogatás, semmi.

2019. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!