Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi miért tekinti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért tekinti alap dolognak a fogamzásgátló szedését, és háborog ha kiderül hogy óvszert kell használni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan férfival randiztam az elmúlt 1 évben, akikkel mikor szóban feljön a szex témaköre, és elmondom nem szedek tablettát, úgy reagálnak mint egy óvodás. Megrökönyödve kérdezgetik hogy "mii te nem szedsz semmit? Dehát miért nem? Az alap dolog a csajoknál. Az exeim is szedték. Én gumit nem használtam soha, fel sem állna benne." Úgy beszélnek róla mintha c vitamin lenne mellékhatások, kockázatok nélkül, és még én szégyelljem magam amiért nem szedem, főleg úgy hogy 1 éve nincs is partnerem. Nem is lett folytatása ezeknek a randiknak. Tényleg ez az elterjedt nézet a férfiak körében manapság, vagy csak én fogok ki ilyeneket?
2019. aug. 28. 15:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Én is folyton ezt hallom... Mondjuk én nem randizok ilyenekkel (igazából senkivel se), de néha szóba jön, és akiket én ismerek fiúkat, azok is így gondolkodnak...
2019. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg az a hülye, aki gumi nélkül akar szexelgetni néhány randi után.


Semmit sem lehet tudni pár találka után a nőről, mi van, ha direkt teherbe akar esni, vagy valamilyen betegséget hordoz? Kösz nem :) Amíg a teljes bizalom ki nem alakul, addig én úgy vagyok vele, hogy csak az a védekezés, amit én magam teszek meg :)

2019. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Igen, általános. Hiszen ha terhes maradsz, az a te bajod, szóval a te dolgod a megelőzés. Bunkó paraszt hozzáállás, de sajnos a férfiak 90 százaléka ezt tudja nyújtani. Aztán amikor nem hajlandó az ember gyógyszert szedni, és gumit kell húzni, akkor megy a nő hibáztatása, hogy miatta nem áll fel. Hát kösz, nem kell olyan pasi, aki a saját kudarcát megpróbálja rám kenni.
2019. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Mert primitívek. Én se foglalkozom az ilyennel.
2019. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

"Nagyon sok olyan férfival randiztam az elmúlt 1 évben".....


Szóval úgy váltogatod a partnereidet, mint más a zokniját, és még te vagy felháborodva. Vicc.

2019. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
A randi nem azt jelenti, hogy szexelt minddel. Pont hogy egyikkel se, ha nem találtak a védekezésre alkalmas megoldást.
2019. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Azért az engem eléggé elgondolkodtatna, ha egy nő fűvel-fával eljut addig, hogy szexeljenek, még ha el is csúszik a dolog a védekezésen....
2019. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

Mert nehez gumizni, ha elotte sosem kellett. En is eddig csak olyan nokkel jartam, kik tabiztak. Ne menjunk bele, tudom, hogy milyen mellekhatasai vannak, de ok akartak. En meg nem tiltakoztam. Egyebkent ez is valtozo, nekik beallitotta rendesen és rendszeresre a mensijuket, gorcseik sem voltak, a boruk is szebb lett tole. Volt olyan, aki megismerkedesunk elott is szedte, pedig 1 evig senkije nem volt. O sem viccbol alkalmazta.

Nyilvan, ha azon mulik, huzok gumit , de ha nem muszaj, nem. Alig erzem benne huvelyt. Egyebkent pedig mindig fizettem a tabijuk 50%-at.

2019. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
A pasik nagyrésze első randin a szex-szel traktálja a nőt. Így nem csoda, hogy a védekezés dolog azonnal kibukik. Sőt, van aki személyes találkozás előtt is a szexuális szokásokról akar beszélgetni.
2019. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is gáz.

És ezt FÉRFIKÈNT mondom.

Ezért sajnos nekem ki kell mennem Szlovákiába,hogy elkössenek,mert nem akarom a párom szedje azt a dzsuvát,paliknak meg nincsen sajnos pedig én azonnal szedném két pofára is,de nincs és mivel Abszurdisztániában nem dönthetek a saját testem felöl a mèlyen tisztelt kormánynak köszönhetően ezért utaznom kell érte,hogy megműtsenek engem.


De megèrtelek kérdező ha teheted ne szedd azt mocskot.

2019. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!