Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi miért tekinti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért tekinti alap dolognak a fogamzásgátló szedését, és háborog ha kiderül hogy óvszert kell használni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan férfival randiztam az elmúlt 1 évben, akikkel mikor szóban feljön a szex témaköre, és elmondom nem szedek tablettát, úgy reagálnak mint egy óvodás. Megrökönyödve kérdezgetik hogy "mii te nem szedsz semmit? Dehát miért nem? Az alap dolog a csajoknál. Az exeim is szedték. Én gumit nem használtam soha, fel sem állna benne." Úgy beszélnek róla mintha c vitamin lenne mellékhatások, kockázatok nélkül, és még én szégyelljem magam amiért nem szedem, főleg úgy hogy 1 éve nincs is partnerem. Nem is lett folytatása ezeknek a randiknak. Tényleg ez az elterjedt nézet a férfiak körében manapság, vagy csak én fogok ki ilyeneket?
2019. aug. 28. 15:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő sincs annyira tisztában alap dolgokkal ezzel kapcsolatban, hogy ugyanúgy menstruációnak hiszi a megvonásos vérzést. Később borítékolhatóan lesznek következményei a tablettának. Főleg, hogy nagyon sokakat ki sem vizsgálnak rendesen, csak írja a doki azt, amiért pénzt kap. Majd lehet nézelődni pár év múlva.
2019. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
21es, nagyon fontos téma az, amiről írtál és jó lenne erről több helyen is beszélni pont így, ahogyan írtad. Örülök annak, hogy ebben a témában nagyon sokan egyetértünk.
2019. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A lanyok azon kis %-ba tartozok, akik veralvadasi gondok miatt ( alapbol nincs baj, de pl. fogamzasgatlot pont nm szedhetek kb. mind trombozist okozna) nem szedhetnek fogamzasgatlot.


Persze, nalam is volt olyan, aki probalta eroltetni,mert o sosem akar gyereket es az ovszer jajj, de maceras... de lapatra is tettem rovid uton.


Az eletem kicsit fontosabb, mint az,hogy az o farkincaja fullextras kenyelemben legyen mindig.



Aki ezt nm erti meg...igy jart :)

2019. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Én két dolgon is elgondolkodnék. Egyrészt a "nagyon sok férfival randiztam az elmúlt 1 évben". Miért? 2-3 nem volt elég? Vagy a klasszikus "minden férfi egyforma, akkor miért próbáltad ki az összeset" esete?

Másik dolog nekem eleve fura amikor egy nő egyedül van x ideje és mittudomén 1 év után alakul kapcsolat, rögtön első szex már gumi nélkül mert tablettát szed. Minek szedi ha nincs senkije? Nekem amúgy nem gond a gumi, sőt.

2019. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Diazepam ***** válasza:
24%

Ez csakis a nő döntése. Aki meg emiatt elhagy téged, az menjen is.


Én szedem, mert nekem is sokkal jobb így a szex. Tisztában vagyok vele hogy veszélyes, tudom hogy bele lehet halni, de jó szex nélkül el sem tudom képzelni az életemet. Ez az én döntésem, ha gumival is olyan jó lenne, akkor nyilván nem szedném.


Mondjuk az érdekes, mikor egy nő nem szed tabit, mert káros, de dohányzik, szoliba jár, elhízik. Ugyanúgy kockáztat.

2019. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Nem értem mi a gondod, azzal, hogy sok randija volt? Miért lenne elég 2-3? Ha csak az elmúlt 2 hónapot nézem, nekem volt 4, és mindet el kellett utasítanom. Az egyiket azért, mert nem szállt le a szex témáról, a másikat szintén (nem csókolózik, mert az túl intim, de szexelni akart ennek ellenére már az első randin 😂😂😂). A másik kettő közül az egyik állandóan a múltbéli sérelmeit vetítette ki a nőkre (pl. a nők úgy akarják megtartani a férfit, hogy nem szedik a fogamzásgátlót, és gyereket szülnek), miután kérdésére elmondtam, hogy miért szakítottam a volt barátommal (még nem akart gyereket). Amúgy eszembe sem jutott volna első randin, majd ő is elmondta, (nem kérdeztem), hogy miért szakítottak, és mennyire rossz volt... A negyedik meg csak szimplán kijelentette, hogy hónapokig összejárogathatunk dugni meg havekrodni, "aztán majd meglátja, hogy fél év-év után akar-e valamit", mert ő nem randizgat, csak "barátkozik" először.

Hát ez volt "csak" az elmúlt 2 hónapom... Mégis melyik lett volna "elég?"

2019. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a hozzászólásom a 24-nek ment, csak lett egy másik, miközben írtam.
2019. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
26: Randira eleve azzal megyek, akit már legalább minimálisan ismerek, mondjuk ez lehet csak én vagyok. Néhány beszélgetésből azért csak kiderül, hogy állandóan a szex érdekli pl.
2019. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

28: Mit jelent a minimálisan? Az egyiket buszon ismertem meg, negyed órán keresztül beszélgettünk, majd elkérte a számomat. Ez elég előzetess ismettrettség? Másnap felhívott, hogy randira hívjon. A randin meg tapizni kezdett, majd közölte, hogy "be akar nyúlni a puncimba".

A másik hárommal internetről ismertük egymást, és sajnos nincs senki adatlapjára sem ráírva, hogy "aberrált vagyok, meneküljetek". Tudom, élőben ismerkedjek... Jah... kisváros, női munkahely, rendezvényeken szinte csak nők vannak (pl most szervezünk nyelvklubot, eddig 7 nő 1 pasi (házas) az arány).

De a kérdés nem rólam szól, és arról, hogy miért találkozik a kérdező annyi emberrel.

Arra válaszolj kérlek!

2019. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!