Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes randira hívnom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randira hívnom vagy teljesen felesleges ezt a nőt?

Figyelt kérdés

A házban ahol lakok szüleimmel van egy szomszéd lány, igazi csinos, gyönyörű nő, én sajnos kis puha apatestü átlagos szemüveges 33 éves férfi vagyok . Kormányablakban vagyok kis ügyintéző, ő jó menő cégnél fogorvos.

Mivel szomszédom néha beszélgetünk, tudom egyedül él és nincs pasija, viszont érdekes módon soha nem láttam férfit hogy hozzá jöjjön. Úgy vettem ki szavaiból nagyon vágyik egy társra. Én talán lehetek a társa.


2019. aug. 29. 08:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%

Bepróbálkozhatsz, de nagy beégés lesz a vége.

Aztán elég kínos lesz ha összefutsz vele.

2019. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%
hajrá! szurkolok neked!
2019. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%

Próbálkozni lehet. Azt mibōl vetted le, hogy épp te lennél a társa.

Elég nagy butaság abból következtetni ezt, hogy vágyik társra.. megsúgom neked, ha ez a nō annyira kétségbeesetten akarna társat, akkor már rég összejött volna valakivel a sok jelentkezōbōl...ō is a megfelelō társra vágyik.

2019. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3. És pont én vagyok a megfelelő társa mert velem beszélget sokat meg kedves velem és én is kedves vagyok vele pont ezért vagyok a társa
2019. aug. 29. 08:16
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
meg kell próbálni
2019. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%

Ez semmi.

A munkahelyén biztosan vannak olyan férfiak, akikkel jóval többet beszélget és mélyebb kapcsolata van.


De felőlem alázd meg magad, ahogy jól esik.

2019. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az nem lenne jó, ha nemet mondana mert azt mondjátok van esély hogy nemet mond
2019. aug. 29. 08:24
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Nincs veszítenivalód,kellően tapintatosan vezesd be az ismerkedést. Hívd meg egy kávéra/bármire, beszélgessetek. Mondhatod,hogy szomszédok vagytok.egy kicsit ismerkedjetek. Aztán ha elfogadja, beszélgettek, már kiderül,hogy érdemes-e ettől továbblépni vagy tényleg maradjatok meg a jószomszédi szinten.


Az ellen egyébként tudsz tenni,hogy ne legyél puha apatestű. Tessék sportolni, ha kormányablakos vagy egyébként se árt a mozgás.

2019. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Nőként mondom, (nem fogorvos vagyok), de rohadtul elegem van a kishitű, kisebbségérzéssel küzdő pasikból, akik hiába szimpik nekem, -igen, puhatestű szemüveges, kormányablakos faszik-, vagy másmilyenek ez most lényegtelen. Egyszerűen lehetetlen összejönni velük, amikor a napnál is világosabb, hogy megvan a kölcsönös szimpátia.
2019. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%

Mindig van esélye annak, hogy egy nő nemet mond, ha pedig nem próbálod meg, igent sem fog mondani senki.

A hülye komplexusaodat meg felejtsd el, minden nőnek más jön be, valakinek a kedvesség és a jó duma többet számít, söt van aki kifejezetten a mackosabb férfiakat keresik, sosem tudhatod. Először hívd el valahova úgy, hogy ne legyen teljesen egyértelmű, hogy ez randi e, ha nemet mond, nem lesz annyira nagyon kínos, ha igent, akkor pedig lehet hogy még esélyed is van.

Csak ne told túl a dolgot.. nem szerelmet kell vallani neki, hanem közeledni felé és figyelni hogy reagál.

2019. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!