Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék hasonló lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék hasonló lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban intelligens és őszinte lányokra gondolok.


Olyanokra, akik érzelmesek, éretten gondolkodnak, céljaik és terveik vannak, fontos számukra a család, mint eszme/érték és van egyéniségük, mernek véleményt megosztani ergo tudnak is gondolkodni.


Persze még folytathatnám a sort.


Első sorban valami online platformra gondoltam, ahol céltudatosan hasonló lányok tartózkodnak zömében.

Élőben van pár rossz tapasztalatom, nem feltétlenül olyan rossz tapasztalatok, amire a legtöbb ember gondol. 😅


23/F



2019. aug. 11. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit itt felsoroltál, ezek a nők, mind a céljaikkal foglalkoznak, és önmagukkal, nekik útközbe fog megjönni az utitárs! te is foglalkozz a saját dolgoddal és előbb utóbb vagy itt- vagy ott megfogod találni, hidd el. Lehet társkeresőn, lehet ott, lehet az akire nem is gondoltál volna. Nem tudhatod, nem is kell tudnod, csak azt tudd kit akarsz, miért akarod. :) 22/F
2019. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet, mármint olyan tulajdonságokat is írtam, amik merőben ellen mennének azzal, hogy csak saját magukkal foglalkoznak.

Hiszen, akinek fontos maga a család valamilyen szinten, az igenis (ha nem is maximálisan hatásfokon), de keresi azt a partnert, aki az igazivá válhat.


A sodródjunk és majd lesz valami, megint egy életfelfogás, amivel valaki egyetért vagy nem. Én már kinőttem belőle. 😃


Azért köszi! :D

2019. aug. 11. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Www.intelligensesoszintelanyokonlineforuma.hi



Komolyan azt gondolod, hogy az emberek jellemük alapján alkotnak online csoportokat?

2019. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3, ez miért volna annyira furcsa? :D


Egy csomó online fórum van, ahol érdeklődési körök alapján jönnek létre csoportok, ebből adódóan miért ne lehetnének olyan platformok, ahol hasonló emberek vannak?

Emellett direkt úgy írtam, hogy "zömében" ergo megfelel egy olyan verzió is, ahol általában érettebb emberek ismerkednek.


Da bummm, tényleg nagyon megfoghatatlan a kérés. :D

2019. aug. 11. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Érdeklődési kör alapján. De a túra vagy könyv rajongok között van mindenfele ember
2019. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

S ezzel most valami újat mondtál?


Az internet bugyraiban léteznek beszélgetős felületek is, ahol meg olyanok gyűlnek össze, alkotnak kemény magot, akik hasonlóak egymáshoz, ergo szeretnek beszélgetni, mert hasonlít a személyiségük is.

Így igen.. lehet meglepő lesz, de ebben kértem segítséget, nem pedig abban hogy magyarázkodnom kelljen valakinek, aki nem lát pár méterrel tovább, inkább okádja a butaságokat.

2019. aug. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!