Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közösségi applikációs ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi applikációs ismerkedés! Volt már valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot egy élő streames applikácion keresztül, aztán snapchaten folytattuk az "ismerkedést", privát beszélgettünk kb 20 napon keresztül videóhivással, ( azert is mivel meglehetősen messze élünk egymástól plusz először nem hitte el, hogy én vagyok a profil képemen a másik appen és kérte mutassam meg magam, ahogy ő is, énis így tettem, és természetesen rögtön odavolt, hogy milyen " gyönyörű" vagyok stb ezeket hajtogatta) Azt megemlíteném , hogy ezt az ismerkedést is ő kezdeményezte, én csak szimpla beszélgetéses időtöltésként fogtam fel az egészet, mert nagyon szimpi volt. Elég sokmindenről szó esett a beszélgetéseink alatt, érdeklődött irántam, nagyon meg akart ismerni, és sokszor utalt rá, hogy tetszem neki, említgette akár élőben is találkozhatnánk. Azt kell mondanom, ez részemről is igy volt, ugy látszott eléggé kölcsönös az "érzés". Nos aztán kb 5. napja, hogy már nem ír, nem küld üzit egyáltalán, pedig azelőtt reggel este napközben írogatott meg snapeztünk. Legutoljára én írtam neki, érdeklődtem hogyvan.... amire egy igen kurta hangüzivel felelt. Ami érdekes, hogy azóta is rendszeresen megnézi a snapstoryjaimat , de semmi reakció vagy kommunikáció, mint azelőtt. ( volt hogy régebben privát reagált a snapstoryjaimra , de most az sem, csak megnézi őket) Nem értem, hogy mi történhetett, igazából én már nem akarom zaklatni, nem akarok ráírni, hogy mizu hogyvan, nehogy nyomulásnak vegye. Viszont tényleg nemigazán értem a viselkedését.

Nem gondolom, hogy megsértettem...sőt...


Ti hogy vélekedtek erről?!

Mit tennétek a helyemben, ha valakivel 20 napon keresztül naponta többször üziket váltotok és hosszú órákat beszéltek át hajnalba nyúlóan és egyszercsak semmi kommuniáció többé?!


Csak értelmes és őszinte válaszokat, tanácsokat várok!

Köszi előre is



2019. aug. 17. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy közelebbi nőt.
2019. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
messze laksz cica
2019. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha igy is van, hogy talált egy közelebbit, ezt simán elmondhatná. Emberek vagyunk... megértettem volna. De az ilyen hirtelen no kommunikációnál semmit se utálok jobban, mikor ráadásul nagyon azt sugallta, hogy "odavan" értem.
2019. aug. 17. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
#22.42 Ugye, milyen rossz?
2019. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom normális hozzáállásnak...azok után, hogy tényleg úgy tünt egy hullámhosszon vagyunk, meg is lepődtem, mert nem volt még rá példa, hogy valakivel így megismerkedtem volna... De mindegy :( köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 17. 22:46
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem akart megbántani. Mint ahogy a legtöbb nő sem a férfiakat a ghostingolással...ugye, milyen kellemetlen?
2019. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért nézegeti még a snapchaten a storyjaimat... mindig ő az első, aki megnézi, ahogy felteszem őket... törölt volna akkor le... ez a lapítás és leskelődés fura...
2019. aug. 17. 22:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Őszintén?! Picit rossz, mert nyilván nem éltem bele magam túlzottan, de nagyon nyomult és belém ültette, hogy mennyire bejövök neki külsőre is meg belsőre is... Valószínű akkor ez kamu lehetett?! Vagy nem volt kamu csak közben szerintetek összejött vkivel?! Vagy nem értem mire volt ez jó... Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki 20 napig megjátsza magát... Sőt én sose kezdeményeztem, vagy nyomultam, ő meg már kb az élő találkozásra készült...
2019. aug. 17. 22:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Másik meg, hogyha én valakivel ilyen mély beszélgetésbe bocsátkozom, meg ilyen dumákat nyomok neki nem 1 2 napig hanem heteken keresztül, akkor én annál nem ghostingolok... de biztos nyilván nem vagyunk egyformák, csak en ennél korrektebbnek ismertem meg, de ugylátszik tévedtem.
2019. aug. 17. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem hiányzik a kellemetlen beszélgetés senkinek, hogy bocs cica, nem éred meg a macerát, ami a távolsággal jár.


Másrészt a képeidre veri. Nem atomfizika ez.

2019. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!