Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként tulajdonképpen kifizetődőbb semmit nem mondani az érzelmeinkről és egy kukkot nem említeni belső érzéseinkről? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

"Jaj ez az aswad már megint kezdi a hülyeséget" - biztos ezt gondoljátok... de előbb olvassátok el mire gondolok.


Ha megnézzük ezt a kategóriát (mivel hónapok óta követem, ismerem elég jól, mások is csak megerősíteni tudnának) azt látjuk, hogy a kérdések nagy része rinyáló férfiakból áll. A kérdések kb fele olyan incelektől származik, akik leírják az érzelmeiket, hogy mit éreznek incelként.

És szinte mindig csak ahelyett, hogy segítenének és együttéreznének velük, inkább még jól beléjük is rúgnak egy jópáran.

A nők részéről meg sokszor olyanokat is látni, hogy: "fúj, az ilyen hisztis kisfiúcskák nem kellenek senkinek, haljanak meg egyedül".


De kijelenthető, hogy a panaszkodó és nyafogó férfiak egyetlenegy nőnek sem kellenek (legalább is 99,9%-nak biztosan nem).

Márpedig egy incelnek ezek a valós érzelmei. Tulajdonképpen semmit nem csinálnak ezek az incelek, csak leírják, az érzéseiket. Egy incel ha csak szimplán leírja az érzelmeit, akkor az sosem lesz leányálom, móka és kacaj. Ezért incel.

De mint láthatjuk az egyenes út a nők averziójának (nem tetszésének) kiváltásához.


Így pedig lényegében kijelenthető, hogy incelként ha változtatni szeretnénk keserű sorsunkon, akkor kifizetődőbb nem mondani semmit érzelmeinkről, és soha semmiért nem panaszkodni és nyafogni, csak csendben eltűrni és hősiesen viselni a dolgokat.

Elvégre nyafogós kisfiúcskák egyetlenegy nőnek sem fognak kelleni...



2019. aug. 30. 01:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Abban teljes mértékben igazatok van, hogy sok incellel az a probléma, hogy mindenért másokat okolnak.


Ami engem illet okolhatom a világot, a sikertelenségem miatt. De én az akaratommal nem fogom tudni megváltoztatni a világot. Viszont az akaratomat meg tudom változtatni úgy, hogy adaptálódjon a világhoz.

Azaz ha kudarcot vallok, akkor azért másokat hibáztatok, hanem rájövök miért vallottam kudarcot, és megváltozom, hogy legközelebb már sikert érjek el.


Rezilens életszemléletű vagyok. Azaz bármi történik velem, ahhoz adaptálódok. És nem pedig másokat hibáztatok...

2019. aug. 30. 07:37
 12/39 A kérdező kommentje:
*nem hibáztatok másokat (bocsánat, csak így munka után kicsit punnyadt vagyok)
2019. aug. 30. 07:38
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Alapjábavéve együttérzō embernek tartom magam általánosságban, a legtöbb emberrel szemben. Mindenféle idiótával ettōl még nem tudok együtt érezni. Aki másokra mutogat és másokat nem ért meg, az milyen alapon várja el, hogy ōt megértsék, vagy együtt érezzenek vele? Miközben ez neki sem megy másokkal szdmben. Magábòl induljon ki az ember. Ō is törekedhet megértésre ahelyett, hogy ezt másoktól egyoldalúan elvárja, hogy megértsék az ō kis egocentrikus világát, ahol csak az ō problémái s érzései körül forog minden.
2019. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%

Az incelekkel már alapjaiban rengeteg probléma van, ami miatt sem együttérezni, sem hasznos tanácsot nem lehet nekik adni.

Az egyik, hogy azt hiszik nekik alanyi jogon bármi is jár. Csak elvárásaik, meg követeléseik vannak. Mivel nem adja oda senki ezeknek a hisztiző gyerekeknek a cukorkát, hogy befogják a szájukat (mert a cukorka ebben az esetben egy csinos barátnő lenne, és egy csinos nő sem akar egy hisztis kisgyereket párjaként, pláne, ha a külseje is előnytelen mindemellé), így mindenki más lesz a hibás. Ha pedig bárki azt mondja, hogy gondolkodjon el magán, a viselkedésén a világhoz való hozzáállásán, akkor meg van sértődik.

Tehát: akaratos, követelőző, felelősséget vállalni, vagy a hibáit belátni képtelen, emiatt fejlődésre esélye sincs. De annyira védi a saját egoját, hogy magát kedves, aranyos, hűséges, és még ki tudja mi minden pozitív tulajdonsággal jellemzi, miközben egyik sincs meg benne. És nem, egy barátnőtől ezek a tulajdonságok nem jönnek elő. Egy barátnő egy másik emberi lény, nem pedig tündérkeresztanya.

A kérdésre válaszolva: nem képesek szembenézni a valódi érzelmeikkel, csak hajtogatják a felvett sértődöttséget, és a sok nőgyűlölő szöveget. Ha valódi érzésekről lenne szó valaha is, azt lenne, aki meghallgatja. De egy hisztis, seggét földhöz csapkodó gyerek érzései nem valódiak, így nem is érdemes vele foglalkozni.

2019. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
26%
Igen, főleg ezen az oldalon. Egyrészt aki nem próbált még ronda férfiként csajozni, az el sem tudja képzelni, mennyire reménytelen a helyzetünk. Másrészt itt is megmutatkozik, mennyire gyűlölnek minket a nők: ha megtudják, hogy ronda vagy, máris beléd rúgnak.
2019. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%

Igen, abszolút, pláne hogy az erzelmeitek több mint fele nogyulolet.


Ha csak azzal lenne teletomve a gyk hogy "magányos vagyok, mit tegyek" az egy dolog lenne. De a ti megható érzéseitek általában ilyenek: "miért nem képesek felfogni a nők az ösztönlény agyukkal hogy én vagyok a lehető legkedvesebb, és legtisztaszivubb férfi, és miért csak azt látják hogy dagadt/tartósan munkanélküli/ronda vagyok? Miért nem a lelkemet nézik inkább? Azért mert állatok, akik csak az alfahimnek hajlandóak behodolni? Vagy annak, aki alájuk rak egy bé-em-vét?? Sosem volt még a péniszem nőben :("

Na ezekről az erzesekrol nem hogy ne beszélj, de vidd őket egyenesen a kukába.

2019. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%

Miért, ha egy nő kiírja, hogy magányos és társra vágyik, milyen segítséget kap?

Az egyik fele leírja, hogy ő szívesen teleélvezi, nem baj, ha ronda, majd csinálja csukott szemmel.

A másik fele meg pattog, hogy túl válogatós, amiért a felajánlkozókból egynek se ad esélyt.

Esetleg páran leírják még, hogy hazudik, mert kivétel nélkül minden nőt dug valami alfa.

2019. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%

#15

Ez így nem igaz. Tegyél ki egy képet egy random ronda pasiról, KEDVESEN kérj segítséget, és lesz egy tucat segítőkész válaszod nőktől.

A rugdosás akkor kezdődik, mikor előjön a rothadó lelked: me' minden nő felszínesbunkóönzőgolddiggerribbanc, és arra elég kevesen szoktak úgy reagálni, hogy

"Olyan kis cukcsi vagy, nekem nagyon bejönnek a nőgyűlölők, mindig olyanra vágytam, aki helyből minden s2arnak elmond, csak mert lyukkal a lábam között születtem. Tali nálam?"

2019. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
24%

#18: Ezt akár te magad is megpróbálhatod és rájössz, hogy mennyire nincs igazad. Néhányan eldurrogtatják a szokásos PC válaszokat, amik gyakorlatilag semmit nem segítenek. De annyira jó velük azonosulni, mert ezáltal jobb embernek érezheted magad. Pl.: "a nők nem egy homogén massza, egy csomó csinos lány van akinél senki sem próbálkozik és pont ilyen srácokat keresnek, mint te". Ez annyira szép, hogy már nyomom is rá a zöld kezet. Na de segített ez valójában bármit is? Semmit. Aztán 3-4 ilyen válasz után a kérdező (még mindig kedvesen) közli, hogy neki nem ezek a tapasztalatai, és elszabadul a pokol. Onnantól már megkapja a nőgyűlölő jelzőt, az "ezért nem lesz neked soha nőd" dumát és természetesen önigazolásként a "látod, nem is a külsőddel van a legnagyobb baj" mondatot.


A valódi segítség pl. ilyesmi lenne:

" Ne haragudj, de az a szakáll szerintem nem áll jól neked"

" Szerintem próbálj felszedni némi izmot, nem elég férfias a kiállásod"

" Az a szemüveg szerintem nem illik az arcodhoz"


Ezekben benne van az is, hogy a válaszolónak miért nem jön be a kérdező és hogy nőként mit javasolna, hogy vonzóbb legyen. Sőt, mivel konkrét kritikát fogalmazott meg, azzal együtt azt is a tudomására adta, hogy nála nincs esélye. Win-win.

2019. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
87%

# 19


Én pont olyanokat szoktam írni nő létemre, mint amiket te írtál példának.


Általában meg szoktam kapni, hogy nem mindenkinek van annyi pénze, meg, hogy miért kell ilyen felszínes tanácsokat adni, mégis miért lenne baj, hogy olyan, amilyen. Néha oda lyukad ki a társalgás, hogy qrva vagyok és miattam van a globális felmelegedés.

2019. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!