Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként tulajdonképpen kifizetődőbb semmit nem mondani az érzelmeinkről és egy kukkot nem említeni belső érzéseinkről? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

"Jaj ez az aswad már megint kezdi a hülyeséget" - biztos ezt gondoljátok... de előbb olvassátok el mire gondolok.


Ha megnézzük ezt a kategóriát (mivel hónapok óta követem, ismerem elég jól, mások is csak megerősíteni tudnának) azt látjuk, hogy a kérdések nagy része rinyáló férfiakból áll. A kérdések kb fele olyan incelektől származik, akik leírják az érzelmeiket, hogy mit éreznek incelként.

És szinte mindig csak ahelyett, hogy segítenének és együttéreznének velük, inkább még jól beléjük is rúgnak egy jópáran.

A nők részéről meg sokszor olyanokat is látni, hogy: "fúj, az ilyen hisztis kisfiúcskák nem kellenek senkinek, haljanak meg egyedül".


De kijelenthető, hogy a panaszkodó és nyafogó férfiak egyetlenegy nőnek sem kellenek (legalább is 99,9%-nak biztosan nem).

Márpedig egy incelnek ezek a valós érzelmei. Tulajdonképpen semmit nem csinálnak ezek az incelek, csak leírják, az érzéseiket. Egy incel ha csak szimplán leírja az érzelmeit, akkor az sosem lesz leányálom, móka és kacaj. Ezért incel.

De mint láthatjuk az egyenes út a nők averziójának (nem tetszésének) kiváltásához.


Így pedig lényegében kijelenthető, hogy incelként ha változtatni szeretnénk keserű sorsunkon, akkor kifizetődőbb nem mondani semmit érzelmeinkről, és soha semmiért nem panaszkodni és nyafogni, csak csendben eltűrni és hősiesen viselni a dolgokat.

Elvégre nyafogós kisfiúcskák egyetlenegy nőnek sem fognak kelleni...



2019. aug. 30. 01:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
50%
#29 Ebben hol a nőgyűlölet? Ez az igazság, semmi más.
2019. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%

Na 39%os erről írunk itt 4 oldal óta. Miért kéne neked vagy bárki másnak valaki akinek annyi dolga van csak hogy szét tegye a lábát Ronaldo a minimum elvárás akárhogy is néz ki a nő. Az egészből csöpög a harag végig általánosítás és helyt sem hagy semmilyen ellenérvnek. Pedig... de nem pazarlom a szót mert felesleges. Viszont épp erről szól a kérdés.

Miért akarnék valakivel összejönni mikor tudom hogy szerinte nekem minden párkapcsolattal kapcsolatos (meg az életben úgy általában) problémám annyival megoldható hogy szét teszem a lábam. Meg elgondolkodtató milyen értékeim vannak (szerinted) ha ennyi a dolgom.

Lehet hogy nem azt írta hogy minden nő k. de annyi negatív gondolat van e mögött a pár sor mögött ami egyértelművé teszi miért nem nyit vagy fut el egy nő ha megérzi.

Ilyenkor akkor mit is kéne javasolni? Mi az amivel segíteni lehetne hogy aki úgy gondolja ez a realitás (hogy az kielégítő egy embernek ha a nemi szerve kvázi a szex miatt van vele valaki aki pont le se xarja hogy ő is ember) az mégis össze tudjon szedni tartósan valakit? Hogy el fogadja hogy nem az a baj hogy csúnya szegény gazdag magas vékony kövér kis fszu stb? Hanem hogy ennyivel el is intézi hogy a nőnek elég szét tenni? Eleve miért kéne egy nőnek ezt elfogadnia?

2019. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nőként egyáltalán nem jön be Christiano Ronaldo. Nem vonzanak a barnás bőrű férfiak.
2019. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 33-as, sikerült megragadnod a lényeget abból a hozzászólásból :)
2019. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
16%
Különös tekintettel arra, hogy a "lényeg" egy elnagyolt, használhatóságát tekintve kb. vécén lehúzandó értékű általánosítás.
2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
73%

Ja, #30, ezért van, hogy mikor incelek egybegyűlnek az ingatlanpiacról meg a szingli élet örömeiről beszélgetnek, és nem nevezik a nőket "femoid" meg hasonló kifejezésekkel.


Én elhiszem, hogy vannak békés, Nirvánát elért incelek, mint te, de attól a nőgyalázó, beteges incelek akik a társadalomtól követelnek igazságtételt ugyanúgy sokan vannak.

2019. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
61%

#32 A párkapcsolattal kapcsolatos gondjaid akkor oldódnának meg, ha nem kizárólag a külsőt néznéd a férfiakban, hanem azt is, hogy mennyire kedves, rendes, jó ember, mennyire becsül meg. De ezek nálatok inkább hátránynak számítanak.

Az pedig vitathatatlan igazság, hogy ha szétteszitek a lábatokat, egyrészt pillanatok alatt találhattok szexpartnert, másrészt bármit elérhettek vele.

A negatív gondolatokat pedig ismét csak belemagyarázod, jó női szokás szerint.

2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

:) hát jó

Nekem 5 éve kapcsolatom van és nem azért mert szét tettem. Diplomám és nem azért mert szét tettem és munkám nem azért mert szét tettem. De értem.

Az alap kérdésemre nem válaszoltál miért kéne neked pár ha minden nő felszínes és lusta? Aki mindent a pnájával ér el?

2019. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Örömmel látom, hogy ilyen sok válasz született. :)

Ha sikerül elgondolkodtatásra kényszerítenem az embereket, annak örülök. Ha elérem, hogy elgondolkodjunk a dolgok menetén és a világon, akkor látom, hogy nem hiába létezem.


Annyit hozzáfűznék kezdetnek, hogy én nem gyűlölök senkit sem. Attól még, hogy egyetlenegy nőnek sem kellek és mindenki visszautasít, még nem gyűlölöm őket emiatt. Ez az ő saját döntésük, amit én teljes mértékben tiszteletben tartok. Itt egyedül saját magamon kellene változtatnom, hogy ne utasítson mindenki vissza.

Nem gyűlölök én senkit sem. Egyetlen ember sem gonoszságból csinálja azt amit, minden viselkedésre meg van a magyarázat is. Ma pl ellátogattam a Hős utcába. Nem vadállatokat láttam ott, mint ahogy a tévé mutatja, hanem egyszerű embereket, akik mélyszegénységben élnek és azokban az embertelen körülményekben is próbálják nevelni a gyerekeiket és eltartani a családjukat. Ugyanolyan emberek laknak ott is mint ti vagy én. Csak nekik nem voltak jó lehetőségeik.

Utána pedig beszélgettem egy hajléktalannal, aki elmesélte nekem, hogy került ki, mert mondtam, hogy szívesen meghallgatom. A bácsi teljesen értelmes volt, sokkal értelmesebb mint sok nem-hajléktalan ismerősöm. Elég volt egy betegség neki, ami miatt elvesztette a munkáját, majd nem tudta fizetni az albérletet emiatt és kikerült.

Este pedig beszélgettem a Blaha Lujza téri cigányokkal. Ők is ugyanolyan emberek mint mi, ők is csak el akarják tartani a családjukat és gyerekeiket, mindössze csak más módszerekkel.

Nem gyűlölök én senkit sem. Itt a világ ilyen. Az emberek nem rosszindulatból ilyenek.


Majd később reagálok a válaszokra is.

2019. szept. 1. 03:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!