Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a világban a sok erőszak/háború a frusztrált egyedülálló férfiakból jövő agresszió eredménye?

Figyelt kérdés

Erről a két cikkről jutott eszembe:

[link]

[link]

Most gondoljatok bele, hogy milyen mértékű feszültség, sérelem és agresszió gyűlhet fel az emberben az évek során, amíg nincs barátnője esetleg folyamatosan alázzák és visszautasítják a nők. Nem is csodálom, hogy ennyi nemi erőszak és bántalmazás van a világban, mert rengeteg a szexuálisan kielégítetlen frusztrált férfi. És nehogy a prostizást hozzátok fel érvként, mert egy vállalható külsejű qrva 60 percre elkér vagy 10-15 ezret és az átlagos fizudból, jó ha 3 alkalmat megengedhetsz magadnak egy hónapban, míg a feleséged/barátnőd kvázi ott van melletted a nap 24 órájában. Én 24 vagyok és soha nem volt még részem szexben. El lehet képzelni mennyire frusztrált és komplexusos vagyok. Szerintem ez az oka a világ bajainak. Ugye van az a mondás, hogy "Make love not war". Hát aki a legjobb csajokat kaphatja meg az nem is gondolkozik azon, hogy nőket erőszakoljon meg. Nekik persze hogy könnyű (persze csak azért mert külsőre nem is olyanok mint én).



2017. dec. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%

Én lány vagyok, 15 éves korom óta nem voltam szingli, csak 1x 1 hónapig, akkor is 3 udvarlóm volt egyszerre.

Mégis hiszek a háború fontosságában, és támogatom és látom értelmét-csak más módon.

Szóval nem, szerintem gyökérség :D

2017. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%

1. Sok sorozatgyilkos (pl Ted Bundy aki híressé vált) kifejezetten jó külsejű, kellemes modorú férfi, aki szimpatikus a fiatal hölgyeknek - az áldozatoknak. Nem lenne szükségük arra, hogy bűnözzenek.


2. A háborúkat befolyásos emberek, államférfiak indítják, akiknek általában van párjuk/családjuk, ha pedig nincs, akkor nekik nem okoz gondot kifizetni egy prostituáltat akár minden napra.


3. Kapcsolatban nem vagytok együtt 24 órát naponta. Általában kell dolgozni, meg aludni is, sőt, egyéb kötelesség vagy szabadidős program miatt is külön lehettek.

Sok kapcsolatban hosszútávon nincs napi szinten szex.

Sőt, jöhet stresszes időszak, terhesség, betegség, elutazás, akármi, ami miatt hónapokig nincs szex egyáltalán.

Ez nem úgy működik, hogy összejössz egy csajjal, és onnantól kezdve életetek végéig megállás nélkül tömöd mint a libát :D


4. Tegyük fel, hogy igaz amit írsz. Aki havi 3-szor tudja befizetni magát prostihoz, és még úgy is be van kattanva, azon nem segítene semennyi szex már.


Szerintem marhaság az elméleted, de amúgy érdekes.

2017. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
26%

Én alapból azt nem értem, hogy miért a nők "okoskodnak" a szexuális frusztrációról, ha amúgy soha életük során nincs ilyenben részük (max. 1-2 hónapig) még akkor sem, ha kórosan elhízottak és/vagy nincs foguk mellé huszonévesen. Valljuk be, egy huszonéves lány, nézzen ki gyakorlatilag bárhogy, ha többre nem is, de szexre kelleni fog a férfiaknak csak lehet épp nem olyanoknak akik ezen lányok ideáljai, de a lehetőség mindig ott van számukra, hogy 1-2 nap leforgása alatt eljusson egy ismeretlennel az ágyig voltaképp nulla erőfeszítéssel.


Egyébként nem hiszem, hogy sok minden változna. Lehet akármennyie frusztrált egy férfi, többségében pont fordított hatás alakul ki nála minthogy szexuális erőszak történjen. Sokkal inkább meg sem mer érinteni egy nőt, nemhogy megerőszakolja. Feltehetőleg talál valamilyen másik szenvedélyt ami eltereli a figyelmét erről, többnyire alkoholt.

2017. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
Altalaban nem a kielegitetlen, szuz ferfiak eroszakolnak :D
2017. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Októban óta nem voltam nővel, mindjárt lerohanom Ukrajnát.
2017. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

#3

Ugye tudod, hogy a gondolatmeneted kb ahhoz hasonló, mintha azt mondanám hogy nem értem mit nyafognak a nehéz helyzetű családok hogy éheznek, mikor minden utcai kukában van egy csomó kajamaradék, megehetnék azt is, ne hisztizzenek...

2017. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
27%

#6

Ez a gondolatmenet pedig ahhoz hasonló, hogy vannak a jó pasik (a rendes étel) és az összes többi (nagyjából 95%-uk, egy lánynak ennyi férfi nem jön be a 100-ból) csak a kukában maradt kajamaradék.

De nézd meg az első válaszolót és gyakorlatilag bármilyen nőt. Mindegyik akkor talál magának pasit amikor csak akar. Innentől fogva nem nagyon kellene okoskodni, hogy "ezek a frusztált férfiak ilyenek meg olyanok.

Tudod mi segít a frusztráción? A szex, ahogy egy éhezőt sem edzeni küldesz.

2017. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%
Jaguar ez azért nem teljesen igaz. 24 éves vagyok, szűz, a kutya nem néz rám. Soha senki még randira se hívott egyszer se. Semmire nem kellek, se szexre se kapcsolatra.
2017. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
Nemi erőszak még elképzelhető,de nem minden esetben,pl.én is több,mint 10 éve vagyok egyedülálló,de még csak eszem ágában sincs megerőszakolni egy nőt. Egy háború indtásához sokkal több kell,mint egy frusztrált férfi gyűlölködő hozzáállása. Akik pedig "indíthatnak" háborút, azok olyan helyzetben,pozícióban vannak,hogy bármikor levezethetik a "feszültséget" egy olyan luxus prostin,amiről egy átlag ember csak álmodozni mer.
2017. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Bármikor találhatsz nőt szexre, legfeljebb öreg/csúnya/kövér/hajléktalan lesz, de legalább ragaszkodik majd hozzád (ha másért nem, egy üveg borért biztosan). Ja, hogy te topmodelleket akarsz alanyi jogon? :D
2017. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!