Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő elméletileg szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elméletileg szép és társkeresőn van, akkor miért keresik azonnal a hibát bennük a férfiak?

Figyelt kérdés

Adva van, hogy mindketten bejövünk a másiknak. Én speciel a legutóbbi pasit tinderről kb. "félistennek" találtam a külseje alapján. Nyilván van egy kis túlzás ebben is, de tény, hogy nagyon jó pasinak tartom. Abból amit ő mondott, ő is nagyon jó nőnek tart engem.

Miért kapom azonnal az olyan kérdéseket, amik már-már próbálják kipuhatolni, hogy akkor miben lehetek elfuserált ha netes társkeresőn próbálkozok?

Tehát mindketten szimpatizálunk egymással, nagyon jól elbeszélgetünk, lassan 7. randi is megvolt, csókok is voltak, de még mindig kapok érdekes kérdéseket. Nem értem, miért a feltételezés, hiszen ugyan úgy ő is fent van tinderen vagy akkor miért keres állandóan és szeretne randizni. Nem magából kellene kiindulnia?

20/l 21/f


2019. szept. 1. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nem muszáj megsértōdni kérdésekre. Teljesen normális, hogyha a férfi megakar ismerni valakit, akár hibákkal együtt (illetve korábbi sok csalódás miatt érthetō, ha valaki próbál felfigyelni a hibákra).

Lehet hogy te azt várnád, hogy istenítsenek és azt feltételezzék rólad, hogy hibátlan vagy...

Esetleg írhatsz példát ilyen érdekes kérdésekre.

2019. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy szép vagy. Egyszerūen van aki szkeptikusan áll hozzá a kapcsolatokhoz, bárkit így kezel.
2019. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Az ott lévő embereknek senki és semmi nem elég jó. Majd figyeld meg.
2019. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Egy nő annyi próbálkozást kap bárhol, hogy fura, hogy egy szép nőnek miért van szüksége társkeresőre. Azért mert defektes? Azért mert senki sem elég jó neki?
2019. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
A tini rovatba írj ilyen kérdéseket. 21 éves fiúról beszélsz, na jó, pasi...határeset. Aki meg jól néz ki, annak minden csak a külsőről szól, ezek hozzá vannak szokva ahhoz, hogy nekik elég csak megjelenniük. Részemről kuka kategória az összes.
2019. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kihúzzák a gyufát?
2019. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Tedd fel neki te is ugyanezeket a kérdéseket, akkor bezzeg csönd lesz!

Engem hamar ki tud az ilyen idegelni! A második ilyen hülye kérdése után elhajtanám a bánatba!

2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert mást várnak tőled a szépséged miatt mint amilyen vagy. Azt várják hogy bunkó kis királylány legyél, aztán ha kiderül hogy egy tök normális nő vagy, akkor azt hiszik nem kellesz senkinek azért vagy normális, szerény stb, hogy ezzel kellesd magad.

Hagyd ezt a pasit, szívódj fel, elment az esze a "túl jó mindenben ez a nő" feelingtől.

Majd elgondolkodik kicsit hogy mit akar. Kicsit értéktelen lettél a szemében, azért keres hibákat.

7.randi az azért már elég sok ahhoz hogy ismerjétek egymást.


Velem mindig ez van, egy idó után elkezdenek csesztetni a pasik. Keresik a hibát.

Legutóbb beszólt hogy van egy kis hasam, és odanyúlt tapogatni. Mondom neki, akkor menj azt keress olyat akinek nincs hasa.

Most nem azért de nem lehet olyan baromira nagy hasam ha 62kg vagyok és magas is. Brrr..

Azonnal otthagytam azt a pasimat, a sokadik ilyen húzása után, kb 10 randink volt.

Semmi szükségem arra aki lehúz.

Ne hagyd magad. Találsz jobbat is.

2019. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Tyű, ha 7 randi után neki még mindig az a kérdés, hogy te miért társkeresőzöl, akkor szerintem hagyni kellene a francba!
2019. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Mert nehéz nekik elhinni, hogy egy olyan szép nőnek miért nincsen párja. Biztos sokan próbálkoznak nála, akkor miért nem talált magának élőben? Biztos problémás, és nem bírják a szegény pasik elviselni sokáig.


Azzal nem foglalkoznak, hogy a nőnek is van ideálja, és lehet hogy az a sok pasi aki élőben érdeklődött bűn ronda/túl öreg/házas/teljesen más felfogású mint a nő és azért nem foglalkozott velük.

Ilyenbe pl nem gondolnak bele.

2019. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!