Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő elméletileg szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elméletileg szép és társkeresőn van, akkor miért keresik azonnal a hibát bennük a férfiak?

Figyelt kérdés

Adva van, hogy mindketten bejövünk a másiknak. Én speciel a legutóbbi pasit tinderről kb. "félistennek" találtam a külseje alapján. Nyilván van egy kis túlzás ebben is, de tény, hogy nagyon jó pasinak tartom. Abból amit ő mondott, ő is nagyon jó nőnek tart engem.

Miért kapom azonnal az olyan kérdéseket, amik már-már próbálják kipuhatolni, hogy akkor miben lehetek elfuserált ha netes társkeresőn próbálkozok?

Tehát mindketten szimpatizálunk egymással, nagyon jól elbeszélgetünk, lassan 7. randi is megvolt, csókok is voltak, de még mindig kapok érdekes kérdéseket. Nem értem, miért a feltételezés, hiszen ugyan úgy ő is fent van tinderen vagy akkor miért keres állandóan és szeretne randizni. Nem magából kellene kiindulnia?

20/l 21/f


2019. szept. 1. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3%
Azért, mert ha egy nőnek nincs valami komoly szoftverhibája és nem sokkal válogatósabb az átlagnál, akkor a való életben pillanatok alatt talál párt, mielőtt még társkeresőre regisztrálhatna.
2019. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%

Volt hasonló hölgyemény társkeresőn, én se értettem, aztán rájöttem: öntelt, pökhendi stílus, végtelenül gerinctelen(vagy 6 faszit hülyített egyszerre) és a végén ő koptatott le, hogy: nem azonos az értékrendünk.


Azóta már behülyített egy pasast, csináltak egy kölköt, de a pali orosz kémként titkolja, ki a nője kb. annyira gáz.

2019. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hűha, a jó nők sok férfinak kellenek. Micsoda felismerés!
2019. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mikeXxX ***** válasza:
67%
Rengeteg lelkisérült van ott fent használtam pár éve azért kérdezi . 40f
2019. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%
#10 de foglalkoznak, lásd azt a hozzászólást IS pontoztátok le, amiben az van írva :) döntsétek már el mit hazudoztok
2019. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként mindig fura volt, hogy egy szép nő miért van 40 olvasatlan levéllel másfél éve fent társkeresőn. El sem merném hinni, hogy tényleg engem akar ha ennyit válogat.
2019. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!