Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a velemenyetek az alberletb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az alberletben elo 323 -35 koruli pasikrol? Elfogadhato ha mas rendben van vele?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

323 évesen már gáz.


Viccet félretéve, ha ő albérletben érzi jól magát, én leszarom. De legyen jó munkája és pénze.

2019. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Akkor mégsem olyan jó egyedül?

Ugyanaz a stílus, ékezetek nélkül.


Amúgy meg embere válogatja, van akinek nem jönne be és kizáró ok, valaki meg belátja, hogy nem mindenkinek lehet lakása 32 éves korára.

2019. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én például őszintén semmi értelmét nem látom kiadni 40 milliót lakásra/házra és életed végéig fizetni a hitelt. Soha nem értettem, hogy mi a baj az albizással. Ha megfogsz egy jó albit amiben kényelmesen elfértek, jó helyen van és jó árban akkor tökéletesen elvagy. Felvilágosultabb, gazdagabb országokban kb mindenki albérletben lakik. Most vegyek azért házat, hogy ha mondjuk kapok egy jobb állást az ország másik felén, vagy máshova akarok költözni akkor lehet évekig árulni a házat mert nem kell senkinek, addig meg nincs egy forintod se. Mi párommal tök jól elvagyunk albérletben, abszolút nincs tervben a házvásárlás. Össze tudnánk rá gyűjtögetni mert baromi olcsón árulják felénk a házakat de nem látjuk értelmét annak a 8-10 milliós kiadásnak sem csak azért, hogy röghöz legyünk kötve.
2019. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert fontos ebben a kérdésben h pasi?

Ha nő érvényesül egyedül h saját lakása legyen 32 évesen?

Nem sok. Szerintem normális dolog.

2019. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Mér hol éljenek a híd alatt ? Már ezzel is bajotok van ?

Semmi furcsa vagy elítélendő nincs ebben több 10 ezer ember él így.

2019. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

323 évvel ezelőtti pasik sokan csak kosztot és kvártélyt kaptak a ledolgozott robotért. De, ez ma is így van sok albérletessel.


1696-ban, vagyis 323 évvel ezelőtt azt hiszem már a Cromwell féle háború lezajlott. Lehet már az utána következett II.Károly sem volt már trónon. De, hogy pontosan mi volt ekkor Angliában, nem tudom.

Tudja valaki?

2019. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem befolyásol semmit.
2019. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normális velem és szeretjük egymást, akkor nem érdekel hogy hol lakik és mennyi pénze van. 30N
2019. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!