Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért annyira más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért annyira más nevelési (nem biológiai) szempontból, hogy saját gyerek vagy hozott, mikor anyukával kettőtök között egyébként párkapcsolatilag minden rendben és minden nevelési jogot is megadott neked?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg, mert sokat gondolkodtam rajta már és én bevallom, szerintem sokszor ez pl csak ürügy, kifogás menekülésre egy egyébként nem működő kapcsolatból.


Ha egyszer tudtátok mikor belementetek, hogy van gyerek(ek) is, akkor hol a valódi probléma?


2019. júl. 28. 22:15
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
36N
2019. júl. 28. 22:15
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Nőként válaszok: abszolút nem ugyanaz. A vér szerinti apa (jó esetben) már születésétől jelen van a gyermek életében és tudod ezermillió kísérlet igazolta, hogy az első életévben kialakult kötődést semmi nem tudja pótolni. Semmi.
2019. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
Ürúgy és kifogás leirtad. Ennyi.
2019. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Lazy Lover ***** válasza:
92%
Csak èn nem értem a kérdést? :-D vagy más is
2019. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%

,,az első életévben kialakult kötődést semmi nem tudja pótolni."


Ja, amikor a baba nem is fog fel és nem is emlékszik semmire. Szerintem is.

2019. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példát írhatnál mert ez így kissé értelmezhetetlen.
2019. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

# 5: Van tudatos emléked arról, hogyan tanultál meg járni, beszélni? Hogy lettél szobatiszta?

Tudsz járni, beszélni? Szobatiszta vagy?

Ha igen a válasz, akkor tedd fel a kérdést, hogy attól, hogy valamiről nincs tudatos emlékünk, attól még megtanulhatjuk-e.

2019. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
2# ez igaz de sok gyerek hiába él az apával ha akkor se alakul ki a kötődés mert az apa tojik mindenre.
2019. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Bocsánat, próbálom bővebben valamivel.


Megismerkedik egy nő és egy férfi, első perctől tudván nőnél van korábbi kapcsolatból hozott gyermek, vagyis férfi így megy bele kapcsolatba, ismerkedésbe.


Párkapcsolatilag minden rendben, majd idővel kezd előjönni a "nem az én gyerekem, nem szólhatok úgy rá", stb hasonló megjegyzések. Úgy, hogy többször is tisztázva lett, minden jog megadva anya részéről férfinek amennyire részt szeretne venni gyermekek nevelésében. Természetesen nő részéről ez segítség lehet, nem elvárható, ezt tudja a nő is.


Hol akkor mégis a probléma, hogy mégis megkapja a nő előbb is írt, "nem az én gyerekem, nem szólhatok rá" mondatot?

2019. júl. 28. 22:39
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a férfi aki belemegy abba, hogy elfogad gyerekestől az nem fog félni attól sem, hogy ha nem működik megmondja.Miért ne mondaná meg?

Amúgy jól hangzik ez a ,,minden nevelési jogot megadott" viszont ha valamiért rámorran a gyerekre meg már anyatigrisként ugrik a másik, hogy na ne ,mert az az Ő gyereke.


Minden tiszteletem azoké a pároké, akik képesek ezeken az akadályokon felül emelkedni és úgy szeretni egymás gyerekeit ,mint sajátot.De baj esetén mindenki a ,,saját vérét" féltené.Ha választani kellene a párom gyereke és a közös gyerekünk között biztos a sajátunkat választanám.Míg a párom nem tudom kit választana.....Neki 3 van a közössel együtt, nekem csak 1 gyerekem van.

Ez a különbség ugyanúgy megvan nevelés esetén is, tudat alatt szerintem mindkét félben.(Ezt nőként és anyaként írom)

2019. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!