Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő minél csinosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő minél csinosabban öltözködik, minél jobban sminkeli magát, minél jobban ad a külsőre annál fontosabb neki az izom és a pénz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Az is, meg minden IS!
2019. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen.És tudod is mért mert ezek mind pénzbe kerülnek és nem szeretne erte megmelőzni
2019. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Minél rosszabbul állnak a dolgaid, annál jobban kell kinézned! - Coco Chanel


Szoval lehet h csak kompenzal.

2019. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én pl mindig igyekszem csinosan - de ez nem azonos a feltűnővel- öltözködni, és minimálisan sminkelek.Ez a részemről természetes. Ahogy az is,hogy ezzel egyenes arányban még véletlenül sem az izom és a pénz a fontos, de az jogos elvárás azt hiszem,hogy a pasi is hozzám hasonlóan ápolt, és normális öltözetű legyen. Ez alatt az alkalomhoz illőt értem ami függ a munkájától,mindennapi programjaitól, esetleg egy alkalmi rendezvénytől.


Ja, és kb 1-2 db-ot eltekintve a ruhatáramat magam vásárolom,nincs szükségem ehhez pasi támogatására.

2019. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők önmaguknak és egymásnak öltöznek.
2019. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Én a pasiknak öltözöm, de mindent magamnak finanszírozok, viszont tény, hogy ettől függetlenül jómódú partnert szeretnèk, de szerintem ezzel mindenki így van.

Minél csinosabb, igènyesebb egy nő, annál többen észreveszik...

2019. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:36


De azért legyen az átlagosnál izmosabb (pl ne legyen semmilyen betegsége), és a mediánnál azért legyen gazdagabb (otthon a medián a minimálbér).

2019. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Előző, ne általánosíts, nem mindenkinek célja a jómódú partner.

Legyen kb velem azonos anyagi/egzisztenciális szinten, és legyenek céljai, de nem törvényszerű,hogy jómódú legyen.

A párom 6X annyit keres mint én, jómódúnak mondható. Mégsem törekszem az együttélésre (külön élünk, és nem is tervezem az összeköltözést), és sosem fogadnék el Tőle anyagi segítséget.

2019. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

ma 09:11


Jajj. Még egy "nem számít a jómódúdág", de a pasim véletlenül éppen 6x annyit keres mint én. És inkább élek vele külön, mint egy szegényebb pasival együtt nő.. nem áltlánositok, de tucat vagy..

2019. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kell anyagi segítség, de számomra az anyagiakban lévő hatalmas szakadék kettőnk között nem vezetett jóra soha, mikor volt pasim.

Akkor nem szeretne mindenki jómódú partnert, csak én, neked meg már az van, mások biztos nem szeretnének.

2019. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!