Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak sportosak egzisztenciálisan rendben vannak határozottak, vannak céljaik, ugyanakkor hűségesek?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a nőknek általában ezek az elvárásaik a férfi terén, amit teljesen értek de vajon bajban vannak a nők, mert kevés ilyen férfi van vagy a legtöbb férfi tudja teljesíteni ezeket az általános igényeket
2019. szept. 2. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar medián kereset nettó 100ezer ft. Szerinted?
2019. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hűségesek-e? Személye válogatja.
2019. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél ezerszer több elvárásom van főleg személyiségre és érzelmi világra vonatkoztatva. Eddig minden párom teljesítette, más férfiak meg nem érdekelnek. Hasonló hasonlót vonz, aki le tud tenni az asztalra maga is valamit az nem lesz bajban a társkereséssel.
2019. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Minden nap sportolok, 7 számjegyű a fizetésem, határozott vagyok, természetesen rengeteg célom van, és soha nem csaltam meg senkit.

Nem, a nőknek nem ezek az elvárásaik. Illetve lehet, hogy ezek is, de mindezt megelőzi, hogy legyél jóképű. anélkül tök mindegy, hogy milyen vagy.

2019. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
A lerírás ráillik a férjemre, és szerintem nincs benne semmi teljesíthetetlen. A sportos nem azt jelenti, hogy heti 6 nap az edzőteremben nyomja, hanem heti 1-2 alkalommal mozog. Van normális munkája, és közös céljaink az életben. De nőként én is ilyen vagyok, csak én heti 3-4-szer sportolok.
2019. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus női kérdések a gyakorin:

Van kapcsolata, de s.zar.

Valaki szeretője.

Csalja a pasija.

Veri a pasija.

S.zar apa a pasija.

Sóher a pasija, és/vagy anyagilag kihasználja.

Igénytelen a pasija.


Ezek alapján van három kategória.

1. Rohadt nagy szerencséje van, hogy kifogott egy tényleg normálisat, és nem èrdekli, hogy néz ki.

2. A legtöbben: beérik a selejttel, addig se vannak egyedül. Ők írnak ki kérdéseket.

3. Nem éri be a selejttel, normális nem jut, ezért inkább marad egyedül.

2019. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!