Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszító külsejű és szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító külsejű és szűz fiú vagyok, hogyan törődjek bele?

Figyelt kérdés
Legbelül az ember mindig megérzi ha valami neki nem megy vagy esélytelen rá. Én a lányokkal vagyok így. Számomra ők elérhetetlenek. Annyira félek tőlük, hogy ha rám néznek rögtön félelem fog el és a földet nézem. Már húsz éves is elmúltam és ebben a korban már kifejlődik az ember személyisége. Nekem olyan jutott ami nem vonzó a nők szemében. Így a külsőm és a belsőm sem megfelelő. Tudatában vagyok annak, hogy nekem nem lesz senkim sem életem során és semmilyen kapcsolatom sem lesz a női nemmel. Ezért fordulok most hozzátok. Arra volnék kíváncsi, hogy magamban hogyan tudjam lezárni véglegesen és elfogadni, hogy egyedül élem le az életemet.

2019. szept. 2. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

Boldog szulinapot!


Es nem, nem fejlodik ki.... Ha a horoszkopnal tartunk, majd a Szaturnusz visszateres utan, 29 evesen.... Na akkor kezd fejlodesnek indulni :)

2019. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen. Keresel kb. 5-6-féle témakört,

1. amelyek közül semmilyen szinten sincs egyiknek se bármiféle párkapcsolati vonatkozása, és

2. teljesen lekötik a figyelmedet.

Miután ez megvan, teljesen ezeknek szenteled az életedet, és minden mást kiszűrsz a figyelmedből. Szívesen.

2019. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csinálom a napi dolgaimat és próbálom lekötni a figyelmemet. De minden nap látom a környezetemben. És mindig előjön bennem.
2019. szept. 2. 16:57
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem napi dolgokra gondoltam. Plusz az, hogy a figyelmet nem hagyjuk mindenfelé csak úgy magától szétcsúszni, az nem csak a kapcsolatot kukába dobni szándékozók számára kellene, hogy egy meglévő, és bármikor használatba vehető képesség legyen.
2019. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

"Legbelül az ember mindig megérzi ha valami neki nem megy vagy esélytelen rá."


Azt szoktam mondani, ha Arnold Schwarzenegger valamivel jóképűbb legény lett volna, a világ ma szegényebb lenne egy Schwarzival.

2019. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Hogy hogy hogy????


Fogod és elfelejted. Hiába vergödsz rajta nem fog változni. Igyál, drogozz, vagy csak zárkozz be.

Minél kevesebbet legyél emberek között, főleg fiatalok között.

2019. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

2 dolgot tehetsz:

1. Erőt veszel magadon és változtatsz

2. Keseregsz tovább, aminek nem lesz eredménye

2019. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hiába vennék erőt nem menne akkor sem.
2019. szept. 2. 19:04
 9/19 anonim ***** válasza:

"nem menne akkor sem."


Ez tipikusan azoknak a mentalitása, aki garanciát várna, hogy ha kegyeskedik erőfeszítést tenni, akkor tuti biztos legyen eredménye. Na, ez nem így működik, drágaságom, és aki ezt nem hajlandó tudomásul venni, az meg is érdemli a sorsát.

2019. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Korábban próbáltam de csak bambáskodás lett belőle.
2019. szept. 2. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!