Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire ciki, hogy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ciki, hogy 5 év kemény egyetem (biosz-kémia) tanári szak után valaki tanár és az lenézendő a legtöbb nő szemében (reakció: sajnállak, hogy csak ennyire futotta)? 33 F.

Figyelt kérdés
Nagyon kemény volt a régi osztatlan képzésben. A hallgatók 3 ötöde kibukott biokémián, sejtbioszon, szervetlen kémián, stb. 5 év alatt pedig csak 30% végzett, többi maradék csúszott is. Sokan el sem jutottak államvizsgáig, pl elmentek rendőrtisztire és lazán elvégezték. Most meg ott tart az ember, hogy 33 évesen közalkalmazottként 200 at sem keres meg középsuliban. 4-5 éve még fiatalabb voltam, jobban néztem ki valamivel, annyira nem érdekelte a nőket, hogy nyomi tanár vagyok átlagtól magasabb intelligenciaszinttel (sokan mondták). De már randin el kell lassan hallgatnom, hogy tanár vagyok, mert nehéz a megélhetés és a nők számára már nem vonzó egy tanár, akkor sem ha értelmes. Csak hová mehetnék máshová? Nehéz a váltás...
2019. szept. 2. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt csak beképzeled. Nem hinném, hogy ezen múlik.
2019. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
És akkor gondolj bele milyen lehetősége van egy munkásnak ?
2019. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként ha értenél hozzá, korrepetálnál egyetemistákat. Óránként 4-5000-et is kifizetnek. KATA-s vállalkozóként 50ezer Ft adót kell fizetned fixen.

Szóval heti 100ora munkával kereshetnél 450ezer ft-t, mint mások, akik nem gagyi tanárit csináltak

2019. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Jah, szar ügy, pláne egy olyan országban ahol évről évre hülyülnek a gyerekek.
2019. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
*havi 100ora 450ezer nettó
2019. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Én KATA-s vállalkozó vagyok, havi átlag 800 nettot szedek össze. Egyetemet végeztem. szóval ne is reménykedj amíg ilyen gyökszi vagy
2019. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
KATAt kell csinálni abból még a kukás is megél
2019. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
"KATA-t
2019. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem viccelek komolyan mondom jó tanács
2019. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi. Ennyire nem hiszem h egyszeru meg minden vallalkozonak ennyire jol menne...eleg sok ismeros csodbe ment. De lehet csak hazudnak...
2019. szept. 2. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!