Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta igaz a társkeresésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta igaz a társkeresésre, hogy úgy működik, mint egy állásinterjú/húspiac és nem úgy, mint Kupidó véletlenszerű nyila?

Figyelt kérdés
Apám 165 cm volt, csóró szakmunkás (volt egy szocpolos lakása és abba segített be anyám miután megházasodott), később vett egy kocsit, de az is egy Trabant volt. Anyám viszont - oké elvált reménytelen gyerekes anyuka - de intelligens és normális értékrendű/külsejű volt. Mégis összejött a lúzer apámmal. Abból lettem én, apám kiköpött mása, de rám már totál nem jellemző az az oltári nagy szerencse, amiben apám részesül. Pedig én már egyetemre is járok és arcra is helyes vagyok, igaz vékony és alacsony vagyok meg introvertált. Anno minden lúzer/ronda pasinak lett felesége - rokonokból kiindulva - ma már a csajok úgy válogatnak, mintha webshop-ot böngésznének. Ma már alap, hogy a pasi +180-as legyen, sportos testtel, helyes arccal és jó dumával, anno viszont az alkesz, guggoló mellszobor, falubéli napszámos ismerősömnek is bögyös, kedves, odaadó és szexuálisan attraktív menyecskéje volt. Ma ilyen kaliberű emberek, szociális bérlakásokban élnek tök egyedül, hónap közepén elfogyó fizetéssel és 3 műszakban robotolva nőket pedig hírből sem ismernek. Hol tört meg ez az őszinte szerelmen alapuló társkeresősdi dolog, melyik évben?

2019. szept. 2. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Sokkal több csaj van kapcsolatban mint srác, ugyanis a csajok osztoznak (nem feltétlen tudtukon kívül) a kifejezetten sikeres hapsikon. A bezzegpéldák pedig csak eröltetett cáfolatok.Ugyanis: Az összes, nem nagy szám , hanem amolyan tökátlag hétköznapi srác haveromat ismerősi köre hozta össze egy olyan lánnyal akit már kellően sokszor megalázott holmi ügyeletes menőcsávó. De ha nincs egy stáb aki lobbizik érte hogy “ bár kevesebb kocka van a hasán, a szíve a helyén van” akkor ment volna minden ugyanúgy: a srác egyedül a csajt pedig alázzák...
2019. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen a fiúknál is van. Ugyanarra a hapsimágnes csajra áhítoznak, és sokszor ténylegesen vele vannak, az egyik esetleg már a férje, 3 a szeretője, még van 3 talonban, szenvednek és alázkodnak, várnak és küzdenek. Nem tudnak egymásról max a férjről ha van, és 1 nő lefoglalt 7 pasit. Pedig ehelyett összejöhetnének ugyanolyan helyes csak kevésbé démoni rájuk váró kedves rendes nőkkel. Ez mindkét nemnél előfordul.
2019. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
A nők a 90%-a csak a férfiak felső 10%-ával van kapcsolatban. És mivel a felső 10%-ban lévő férfiak lekötik a nők 90%-át, ez egy LÁTSZÓLAGOS FÉRFITÖBBLETet hoz létre.
2019. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
15-ből max 1 férfi jár úgy, mint ti (megjegyzem, nőknél is kb. hasonló az arány). Csak azért tűntök olyan népes bagázsnak, mert imádtok összegyűlni közös önsajnálatra. Csak hát ugye, mennyivel könnyebb azt a 90% nőt okolni, meg irigykedni valami képzeletbeli 10 % alfahímre, mint venni a fáradtságot és rendet tenni a fejben.
2019. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Fejben, hozzáállásban, gondolkodásban kéne már változni (megérni), ezzel taszítjátok a nőket, nem azzal, hogy nem vagytok egy személyben Bill Gates, Brad Pitt és Roger Federer.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te miről beszélsz? :D


Így hirtelen ami eszembe jutott: Fenyő Miki és társai megvannak? Hogy a túróba ne lettek volna meg a pénzes menő vagány fiúk "akkoriban"? Annyi, hogy akkora választék nem volt, a fiatalok inkább a helyben "kéznél levő" ellenkező neműekből tudtak válogatni, ma meg már neten több a lehetőség, emiatt lehet alaposabban szelektálni, de ennyi.


Azt meg nem is értem, amit fentebb írsz, hogy az alkesz lepukkant csóró emberek egyedül vannak... hol élsz? Az ilyenek gyártják legnagyobb ütemben a porontyokat...

Most csak egy random videó: https://www.youtube.com/watch?v=FvoTaqutfVk

Szerinted ezeknek a gyerekeknek az apukái 180+os sportos jóképű orvos mérnök vállalkozók? Vagy nőket nem is ismernek, a gyerekek szűzen fogantak? Vagy mi az elképzelés?

2019. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: Ha nem tűnt volna fel, ők "brazilok". Felesleges velük példálóznod. Én egy több százezres városban élek a civilizáció közepén, nem a világ végén.
2019. szept. 3. 10:57
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17

Ne akard bemagyarázni, hogy a többszázezres városodban nem látsz lepukkant embereket, akiknek van családjuk....

2019. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!