Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkámból kifolyólag sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkámból kifolyólag sokat utazgatok, és kevés munkával sok pénzt keresek - miért nehéz olyan lányt találni, aki utazgat velem (esetleg segít), és szeretne családot? Mivel van a baj?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, sokat utazgatok minden felé az országon belül (pár órás utak, max 8 óra alatt haza is érek), és kevés munkával sokat keresek.


Már szeretnék családot, gyerekeket, de a párkeresésnél mindig falakba ütközöm - lányok, miért taszító ez az élet?


Egy átlagos napomon, pl. Reggel 7-kor elutazom vonattal 90 km-re, ott tárgyalok (20 percet, max 2 órát), aztán szabad az egész napom, de egyedül vagyok, és nincs mit csinálnom, indulhatok haza... pedig olyan jó lenne valakivel kihasználni egy viszonylag ismeretlen helyen azt a pár órát, elmenni megnézni valamit, kirándulni, strandolni, bármit csinálni...


Olyan lánnyal nem akarok összejönni, aki máshol dolgozik, mert nap közben szintén egyedül lennék :(

Mivel pár órás utakról van szó (más annyit dolgozik), így a gyerekvállalás is gond nélkül működne.


Mégis mi ezzel a baj?

29/F


2019. szept. 2. 21:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az erdős, de olvastam, részben onnan jött az ötlet, hatalmas figura lehet aki folyton eltéved meg piros lámpánál átvág a villamos előtt :D


Pesten lakom, menedzseléssel foglalkozom, unalmas egyedül utazni így jött az ötlet. Amúgy a lányok egy részének bejön (plázacicáknak derogál dolgozni), csak azok nem családcentrikus fajták :)

2019. szept. 3. 13:33
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Akinek derogál dolgozni annak derogál kísérgetni is.

Aki meg dolgozni akar az megbecsülést is akar, nem vki csicskája akar lenni.

2019. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja szar lehet hogy elvarnad egy nőtől hogy önálló legyen, ugyanakkor azt is hogy legyen a mesébe illő tradicionális (csicskád) asszonykad, aki csak érted él. Rendkívül nehéz lehet neked, kérdező :(
2019. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!