Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkámból kifolyólag sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkámból kifolyólag sokat utazgatok, és kevés munkával sok pénzt keresek - miért nehéz olyan lányt találni, aki utazgat velem (esetleg segít), és szeretne családot? Mivel van a baj?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, sokat utazgatok minden felé az országon belül (pár órás utak, max 8 óra alatt haza is érek), és kevés munkával sokat keresek.


Már szeretnék családot, gyerekeket, de a párkeresésnél mindig falakba ütközöm - lányok, miért taszító ez az élet?


Egy átlagos napomon, pl. Reggel 7-kor elutazom vonattal 90 km-re, ott tárgyalok (20 percet, max 2 órát), aztán szabad az egész napom, de egyedül vagyok, és nincs mit csinálnom, indulhatok haza... pedig olyan jó lenne valakivel kihasználni egy viszonylag ismeretlen helyen azt a pár órát, elmenni megnézni valamit, kirándulni, strandolni, bármit csinálni...


Olyan lánnyal nem akarok összejönni, aki máshol dolgozik, mert nap közben szintén egyedül lennék :(

Mivel pár órás utakról van szó (más annyit dolgozik), így a gyerekvállalás is gond nélkül működne.


Mégis mi ezzel a baj?

29/F


2019. szept. 2. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nőt társalkodó nőnek hívják és annyi csak a baj, hogy kb.100évvel elkéstél. Mostanában nem nagy divat, de talán tudsz még valahol bérelni. Normális nő többre tartja magát annál, hogy egy pasit szórakoztasson munka gyanánt.Nem mellesleg, ha egy felnőtt férfi képtelen egyedül elfoglalni magát, azt hagyjuk is...Szerintem te félreérted, a nők többsége valóban gyereket akar, de csecsemőt, nem 20-30-akarhány évest.Egyebként, hogy képzelted a családosdit? Majd az egész pereputty téged kísérget vagy csak az asszony, a gyerekek még majd egyedül felnevelik magukat otthon?
2019. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem jönne be, mert jóból is megárt a sok.


Bármelyik ismerősöm meg tudja mondani rólam, hogy szeretek utazni. De szünetekkel. Van egy baráti társaságom, akik 2,5 óra vonatútra vannak tőlem, azt pl. nehezen tudom minden héten végigülni. Vagy ha külföldön vagyok, és kicsit intenzívebb a program, abba is belefáradok. Bármennyire is érdekel az engem körülvevő világ, nem tudok napi 0-24-ben pörögni és menni, az utazásokat is napokig piheni ki a szervezetem. És ha ez nekem megerőltető úgy, hogy én vagyok "az utazós", akkor bele se gondoljunk egy átlagemberbe, aki még csak ingázni se nagyon szokott.


A másik meg a fix munkabeosztás. Az emberek nagyon nagy százaléka fix munkabeosztásban dolgozik, és még azok az emberek, akik maguk osztják be a munkarendjüket, sem feltétlenül érnek rá napközben.

2019. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Amikor Pesten eltévedt, az én is olvastam ;) Valaki belinkelné az erdővásárlást??:) Mert arról lemaradtam.
2019. szept. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
# 13 Honnan tudjátok kicsoda? Nincs kint a neve.
2019. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kinn a neve, de ugyanez volt a sztori.hogy adna rendszeres fizetést a barátnőjének, csak az hagyja ott a munkáját, és kísérgesse Pesten. Mert hogy a múltkor is eljött és a Nyugatiból megpróbált eljutni a a Duna Plázába és majdnem elütötte a villamos (ami azért teljesítmény).


Taxizni nem akar, mert az drága. Emberekkel tárgyal és megveszi az erdőiket (talán kitermeli utána a fát, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos).

2019. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Utolsô, itt a link: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


De az erdöirtás nincs meg ;)

2019. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46os kommentben írja.
2019. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

De mi a p...ának kell téged kísérgetni? Mert unatkozol a szabad óráidban?


Azt írod pár óra ( max 8 ) hazaérsz. Hihetetlen, hogy ennyit sem bírsz ki egyedül, és kísérgetni kelljen, mint egy kisgyereket..


Több kérdést is felvet nem csak ezt, de gondolom a többit leírták.

2019. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17-koszi, az uj kommenteket nem láttam
2019. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van a baj, hogy a nők emberi lények saját vagyakkal, nem pedig palotapincsik, amiket bevághatsza a hatizsakodba aztán viheted őket ahova csak akarod.

Ez az életmód nagyon keveseknek való.

2019. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!