Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merül fel a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merül fel a férfiak esetében az, hogy a nőnek sok pénze legyen?

Figyelt kérdés
Érdekesnek találom,hogy ellenkező esetben mindig szóba kerül ez.A férfinak legyen pénze,de a nő esetében valahogy ez sosem kerül markánsan szóba.
2019. szept. 3. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Ennél még mindig működik a konzervatív életszemlélet: a férfinak kell eltartani a nőt. De remélhetőleg egyre kevesebben gondolják így.+ ott a gyerekvállalás, ahol a nő marad otthon, tehát ha anyagilag Ő az alappillére a kapcsolatnak már nehezebb a helyzet.


Viszont megcáfollak: manapság azért vannak korkülönbséges kapcsolatok, ahol jóval fiatalabb a pasi. Nem tudom ezek a kapcsolatok mire épülnek, de itt már lehet,hogy számít a nő anyagi helyzete is.

2019. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak itt is, a nejük\barátnőjük tartja el őket hosszútávon, csak itt annyit nem foglalkoznak vele. Oroszországban ez pl. van annyira gyakori jelenség, hogy külön fogalom létezik az ilyen férfiakra.
2019. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Mivel a nők kevesebbet keresnek mint a férfiak.
2019. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

> Mivel a nők kevesebbet keresnek mint a férfiak.

Jaja, a sok HR-es nőcske biztos sokkal rosszabbul keres, mint a fizikai melósok.

2019. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Pont,hogy felmerül...

Unokahúgom szakított a pasiával mert a srác nem akart komoly kapcsolatot.

Nagybamátyám sajnos meghalt,házat,kocsités 12milloót örökölt unokahúgom.

Érdekes a pasi azonnal visszajött és gyászév után feleségül vette.

2019. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

4-es, és minden nő HR-ként dolgozik?

Nem is tudtam... eddig azt hittem a kereskedelemben dolgozok. :)

2019. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"Mivel a nők kevesebbet keresnek mint a férfiak."


Egész pontosan 9,4%-kal. Ez nem magyarázat.

Másrészt átlag. Rengeteg nő keres többet, mint sok férfi.


A férfiaknál is vannak ilyenek kérdező, csak azt nem reklámozzák. Ráaadásul ez az oldal tele van nőgyűlőlő pasikkal, akik szerint egy csésze kávé elfogadása is élősködés.

2019. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám a nő pénnzét szeretni.Ez van ilyen régi modi vagyok hogy nekem a nő kell.
2019. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
#2 nálunk meg a 10x 20x éves pitsák - agyuk nem sok, tehàt nem viszik, vagy nem vitték semmire az életben - tartatják el magukat 35-40 korüli pasasokkal, mivel tartják maguk mellett? Bámit megtehet vele, amit akar, hiszen a pasasnak nem pálya, ha akár talàl bármikor egy ilyet, ezek csak rongyok amit el lehet dobni.
2019. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Miből gondolod? Kerülöm a csóró nőket. Olvastad a Noszti fiú esetét Tót Marival?

Nyaralni harmad annyiból elmegyek egyedül mint egy csóróval. ( Tapasztalat ) Mindig kell neki valami. Ruha, cipő. Étterem mert éhen döglik napközben a félpanzióban amiben én nem.

2019. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!