Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merül fel a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merül fel a férfiak esetében az, hogy a nőnek sok pénze legyen?

Figyelt kérdés
Érdekesnek találom,hogy ellenkező esetben mindig szóba kerül ez.A férfinak legyen pénze,de a nő esetében valahogy ez sosem kerül markánsan szóba.
2019. szept. 3. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Sok férfi fejében még mindig az a családmodell él, hogy a férfi a főkereső. Vannak férfiak, akiket frusztrál is, ha a nő többet keres náluk. Nemrég társkeresőn írt nekem egy fazon, hogy hozzáköltözhetnék (más-más településen élünk), szívesen el is tartana (csak így ismeretlenül így indított ismerkedés címén).

Nekem nem fontos, hogy egy férfinek sok pénze legyen, az a fontos, hogy el tudja tartani magát önállóan, akárcsak én, ha netán én keresek többet, legfeljebb a férfi megy gyedre/gyesre, ha gyerek lesz.

2019. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Sokat kereső nőként azt tudom mondani, hogy ha fel is merül, általában hátrány, ha túl sokat keres egy nő, mert még mindig vannak olyan nyomorult lelkivilágú férfiak, akiket ez frusztrál.
2019. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
0%-ra pontoztak, hogy azt mertem írni kerülöm a csóró nőket. Ezek szerint a nők nem kedvelik ezt az állattípust. :)
2019. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
12-es megkérdezhetem mennyi az a nagyon sok pénz?
2019. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, 1.2 millió havonta. Keresett és jól fizetett a szakmám és még így is kevesebbet keresek benne, mint sokan a kollégáim közül.
2019. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!