Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudok kialakítani párkapcsolatot, mert a múlton görcsölök?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy éve jöttem ki a szorongás olyan mértékéből, hogy azóta érzem azt, hogy van életem és nem csak vegetálok. Még nem az igazi, de sokat teszek ellene.

A lényeg az, hogy 2 éve folyton ismerkedek netes társkeresőn. Őszintén szólva ez nekem valahol amolyan terápia is volt, hogy kevésbé szorongjak férfiak mellett.

A legelső próbálkozások közt volt egy srác, akibe 1 hónap netes ismerkedés után, személyesen kb. 2 hét alatt beleszerettem, de nem bírtam elviselni az érzést, így inkább lezártam. (Magamban folyton azon őrlődtem, hogy nem leszek elég.)

Aztán jó fél évig inkább hagytam a társkeresést és dolgoztam magamon.

Utána volt 4 srác. Ebből 3 volt, aki nekem nagyon tetszett, de kb. 1-1,5 hónap után már mindegyiken látszott, hogy alábbhagyott a lelkesedés ismerkedéskor, vagy az, hogy nem szeretne velem komoly kapcsolatot.

A 4. srác, akivel meg alig foglalkoztam, ő meg teljesen belém szeretett, pedig nem is érdeklődtem iránta különösebben.

Mit rontok el?

Van még bennem pici szorongás, de már nem sok, mert úgy érzem, a múltam miatt óriási hátránnyal indulok.

Ezekkel lehet a baj?

Egyébként mennék mindenhova, szeretek kimozdulni és találkoznék szívesen új emberekkel is függetlenül a szorongástól.

Miért nem tudok kialakítani párkapcsolatot?


2019. szept. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy picit túl görcsösen állsz a témához. Ezt a "nem felelek meg" dolgot meg felejtsd el mert ez nagyon rossz dolog.
2019. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a bajod, hogy túlságosan rágörcsölsz erre. Lehet hogy hülyeség, de nekem mindegyik kapcsolatom úgy jött, hogy nem kerestem. És láss csak csodát persze nem volt mindegyik tökéletes, de a legrövidebb is egy évig tartott. Szerintem akkor tudsz igazán sikeres lenni, ha nem görcsölsz a párkeresésen. Egyszerűen csak magadat adod úgy ahogy vagy szorongás nélkül. Aki nem szeret olyannak amilyen vagy az úgy sem számít...Így ha valaki érdeklődik irántad már nincs min szorongani, hisz tudod hogy érdekled az illetőt pont úgy ahogy vagy.
2019. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es voltam még annyit hozzá tennék, még mielőtt jönnek a kommentek, hogy persze ez csak a szép és szociális lányoknál működik...Nem vagyok az a kifejezetten pasik álma szép lány és meglehetősen introvertált vagyok, nem járok nagyon bulis helyekre és nincs is hatalmas baráti társaságom akikkel eljárnék.
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettél de nem tudtas elviselni ezt az érzést.Ezt valahogy nem értem.
2019. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor még nagyon rondának tartottam magamat és jóval kevesebb önbizalmam is volt. Ugyanakkor az illető nálam csak pár évvel volt idősebb, de sokkal sikeresebb volt nálam. Szóval úgy láttam, hogy az élete minden területén jóval előrébb tart, így nem értettem, hogy miért akarna engem.
2019. szept. 3. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak hogy ki hol tart semmi köze ahhoz hogy szeret-e téged. Lehet hogy ő már eljutott a csúcsra de még mindig hiányzik az életéből az, akivel megoszthatja mindezt.
2019. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!