Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a facebook-on látható egyetemista csajok 95%-át azonnal elfogadnám barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy mindenki jól beállított fotót szeret feltölteni, de egy csúnya külsőt semmivel nem lehet elég jól korrigálni. Viszont akárhány profilt nézek fb-on, mind szinte kivétel nélkül elképesztően vonzó és kép alapján bármikor elfogadnám mindegyikőjüket a barátnőmnek. 20-ból 19 gyakorlatilag ilyen és akkor még talán keveset is mondtam. Hogy lehet az, hogy manapság ilyen elképesztő sok szép és csinos csaj él és a túlnyomó többsége valami oknál fogva mindig valamilyen egyetemista vagy diplomás nő. De ami a legdurvább, hogy azért mindegyikőjük neve mellett ott látható a kapcsolatban státusz és egyet találhattok, hogy milyen kaliberű a pasijuk.

2019. szept. 3. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Kiábrándító, hogy egyesek válogatás nélkül bárkit megdugnanak.
2019. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"Miért nem jó neked egy trafikos csaj, hm?"---Tudom tudom felszínes vagyok, de nekem azért nem kell, mert 164cm magas és 153kg, elöl hiányzik 7-8 foga (Ok tudom és is hallottam már az a jó) és ráadásul 47 éves a csajszi!
2019. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Én pont azon csodálkoztam amikor bent voltam az egyetemen, hogy mennyi elhízott fiatal lány van. Kb a fele olyan ronda, pedig arcuk nagyon csinos és fiatalok, mégis már itt elrontják, hogy nem figyelnek magukra.

Te a facebookon csak egy részét látod ezeknek a lányoknak.

2019. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez nagyon felszínes. Oké, hogy jó a profilképe, de honnan tudod, hogy jó lenne vele egy kapcsolatban?
2019. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Faceapp-al tolják a facebookozást!

Pár napja a társkeresést próbáltam így ki, hogy lássam a mendemondákkal mennyire van összhangban a női siránkozás, hogy senki nem próbálkozik...


Paliként 1év alatt semmi választ nem kaptam, női képemmel faceapp-os meg még a leszbikus nők is rámstartoltak :)

2019. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12-es: én még csak ilyen semmilyen, madárcsontúakat láttam olyan helyeken. Kövért nemigen.
2019. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

13-as: az megvan, hogy a legtöbb egyetemistát nem tudják eltartani és ennek köszönhetően nem tud egészségesen kajálni? Na meg a tandíj is a lófaxra elég? Meg teszem azt, ha van is idejük, akkor azért dolgoznak, hogy megéljenek?


Tudod, nem minden egyetemista apuci kedvenc kislánya, aki alá odatolják a fitnessz bérletet, a szép ruhát, a jó smink cuccokat,stb.

2019. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Nézd én 27 évesen levelezőn kezdtem el egyetemre járni, 8 órás tobbműszakos munka mellett, azért mert a szüleim nem tudtak anyagilag támogatni, és én csak ekkorra tudtam vallalni egy ilyen anyagi megterhelést. És egészségügyet tanulok, nem vmi büfé szakon vagyok. Úgyhogy tökéletesen tisztában vagyok azzal milyen hátrányos helyzetűnek lenni.

A #13as voltam.

2019. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én rengeteg középsulit végzett csinos szép lányt látok, illetve egyetemen is láttam jópár kevésbé vonzó csajt. Egy bölcsész szakos csaj szívesebben tesz ki profilképnek egy macskát, vagy valami elvontat, tehát nem is fogod látni a képét. Gépész csajok közül sok nincs is fent facebookon. Túlkombinálod, nincs összefüggés. Én láttam olyan gyönyörű takarítócsajt, hogy két kezem összetenném, ha randizhatnék vele. (üdv.: egy mérnök)
2019. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!