Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes folytatni egy lelkileg kissé labilis lánnyal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár hete és volt már találkozó is ami jól ment.


Egy lány ismerősöm szerint bejövök neki, de lelkileg kissé labilis, mert egyszer jól beszélgetünk, másnap leráz hogy nincs ideje rám.


Most 1 hete nem írtam neki, hogyan érdemes folytatni? Várjak hogy ő ír e rám?


2019. szept. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ő nem lelkileg labilis, hanem egyáltalán nem érdekled, a barátnője is csak kavar ész nélkül.
2019. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
59%
Lerázott, nem keresett egy hete, mégis miért akarsz vele folytatni bármit is?
2019. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen lányt, ő hol keresett, hol lerázott, meg nagyon furán viselkedett. Nagyon gyerekes volt, rengeteget duzzogot és sose mondta,h mi baja van. Volt,h hetekig nem válaszolt,vagy került. Aztán meg ő jött oda hozzám. Ha gyengéden közeledtem hozzá, mindig bunkón lerázott. Nagyon zavarban volt a közelemben, lehetetlen volt kiigazodni rajtam. Néha nagyon megnyílt nekem, máskor látványosan ellökött magától. Végül bevallotta, h szeret, össze is jöttünk, de állandóan attól rettegett ,h nem elég jó nekem. Pedig én senkit se szerettem úgy,mint őt, és sose csaltam volna meg. Mégis minden nap újra be kellett bizonyítanom, h szeretem őt, mert annyira önbizalomhiányos volt, h nem hitte el, sokszor már gyomoridegem volt,h mit mondhatok neki és mit nem,h nehogy félreértse. Aztán a végén azt mondta,h ő ezt nem bírja tovább és szakított velem, kiment Ausztráliába a rokonaihoz és azóta is ott van. Azóta sem értem,h miért nem tudta elhinni,h őszinték az érzéseim iránta. Pedig senkit nem szerettem úgy,ahogy őt, és mély depresszióba estem, miután elment,teljesen összeomlottam és hetekig nem is bírtam kikelni az ágyamból.Majdnem egy évbe telt, mire talpra álltam.
2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menekülj!
2019. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én semmi lelkileg labiliset nem látok.

Velem is volt, hogy elbeszélgettem valakivel, majd utána nem értem rá és úgymond "leráztam". Attól, hogy elbeszélgetek valakivel, még nem jelenti azt, hogy össze is jönnék vele.

2019. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg nincs ideje. Hívd el valahová.
2019. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!