Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem merek oda menni a...

Ha nem merek oda menni a lányokhoz akkor soha se lesz barátnőm? Hogy tudnám ezt a félelmemet legyőzni? 25f

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz odamenni a lányokhoz, akkor nagyon jól kell kinézned ahhoz, hogy egy lány kezdeményezzen nálad, de nem lehetetlen. Bár akkor valószínű már lett volna valakid korábban is. Bár ez felvet egy másik problémát. Folyamatos gyakorlással, kis lépésekben haladva nem jelent majd problémát lányokkal beszédbe elegyedni. Azonban ha nem nézek ki jól, akkor így is több lesz az elutasítás, mint a pozitív visszajelzés, ha pedig ronda vagy, esetleg alacsony, akkor teljesen mindegy, mennyiszer próbálkozol. Nekem ezek a tapasztalataim. (Régebben én is féltem közeledni lányokhoz, részben az önbizalomhiány, részben az ismeretlenségtől való félelem miatt, azonban ezen tudtam változtatni. Az ocsmány külsőmből adódó hátrányomon viszont azóta sem sikerült felülkerekednem, ugyanis úgy vettem észre, hogy bizonyos külső jegyek mellett, sem az önbizalom, sem a jó beszélőke, sem a humorérzék nem játszik jelentős szerepet. Legalábbis akkorát nem, hogy kompenzálja a külsőt.)
2015. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Önbizalom + Bátorság!

Nem lehet az, hogy elégedetlen vagy a külsőddel? Legtöbbször ez a baj forrása.

De akkor már a lányok is kezdeményezhetnének feléd. Ha úgy veszed észre, hogy nem teszik, akkor valószínű a megjelenéseddel/viselkedéseddel van a probléma. Bár én például sose a külső, hanem a belső szerintem ítélkezek, szóval hátha egyszer találkozol egy ilyen lánnyal. Bár nem tudom, hogy nézel ki vagy milyen a természeted, ezeket csak úgy általánosságban írtam. :)

Bár köztudott, hogy a lányok többsége mindig arra vár, hogy a fiú kezdeményezzen, úgyhogy hajrá! Ha úgy veszed észre egy lányon, hogy küldi feléd az egyértelmű jeleket, akkor próbáld meg. Nem veszíthetsz semmit, csak Bátorság és Magabiztosság!!! :)

2015. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!