Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket idegesítene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene, ha a párotok rengeteget sétálna?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de kíváncsi vagyok minden véleményre.

Napi 10-15km szélsőséges esetekben 35-40km-röl beszélek/nap. És ha ugy adodik, akkor akár a lakáson belül.


Ezt el tudnátok viselni a pártoktól?



2019. szept. 7. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező énis szoktam járkálni a házban és az udvaron ha rám jön mert muszáj ember függő hogy ki fogadja el és ki nem
2019. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállalj kutyasétáltatást.
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyet árulj el kérlek: miből élsz?


35-40 km séta az napi 7-10 órás elfoglaltság. Egy 8 órás állás mellett nincs is ideje rá az embernek (aludni, étkezni, egyebeket intézni is kell az életben).

2019. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Biztos postás.
2019. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

NEM!


Menjen postásnak, utcai rendőrnek, vagy sportoljon.

Hülyét kapnék, ha odahaza sétálna...egy laza 30km.-t

2019. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Tözsdézek és van egy tanácsadó cégem, kvázi otthon dolgozom, vagyis a szomszéd lakás ki lett alakítva irodának és egybe lett nyitva a lakásommal.


Alapból jól mennek a dolgok, akkor úgy kb 10-15km elég, de ha valami gáz van, akkor 35-40km-t sétálgatok. Ne úgy képzeljétek el, hogy olyankor rá megy az életem, mert viszonylag kockázat kerülő vagyok.

De néha nem szabad egy helyben ülnöm.

2019. szept. 7. 18:40
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt nem próbáltad, hogy veszel futopadot?

Beállítod a tv elé, megnézel valamit, közben a gyaloglásglas is megvan.

2019. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ma 21:07


Ez jó ötlet. Kipróbálom.

Holnap szerinted nyiltva van vmi bp-n ahonnan be tudnám szerezni?

2019. szept. 7. 21:14
 19/20 anonim ***** válasza:

Napi 10-15 km alapból megvan nekem is a kutyámmal. Emellett sportolok is rendszeresen, heti 4-5 edzésre járok. Ha viszont nem mehetek ki mozogni (pl ünnepek miatt nincs edzés, vagy olyan az idő, hogy se a kutyának, se nekem nincs kedvünk 2 órát sétálni, elég csak az eü. séta is), akkor bent a lakásban "ugrálok", szóval teljes mértékben meg tudlak érteni. Ebből az okból kifolyólag nem zavarna, ha sétálgatnál. :)

A futópad szerintem is jó ötlet! Bár vasárnap valószínűleg kevesebb bolt van nyitva, de ha rákeresel, biztos kidob valamit a google a környéken, ami akkor is nyitva.

2019. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az összes Decathlon nyitva van vasárnap is, ott van kismillió féle. Elképzelni nem tudom miként nem jutott a futópad az eszedbe, azon aztán andaloghatsz, sétálhatsz, gyalogolhatsz, futhatsz, olyan tempóban, ahogy az Neked megfelel. Egy lakásban nonstop masírozó alaktól biztosan agyvérzést kapnék, nézni is fárasztó lehet, együtt élni vele meg képtelenség, pedig én szeretek sétálni, sőt a vizslám miatt összességében napi több órában meg is teszem. Az én párom akkor mászkál igen gyors tempóban föl-alá, mikor telefonál, ilyenkor is elvonulok, de ez nyilván nem zavar és nem napi több tíz km-t megy. A kényszer-betegségeden ettől függetlenül is dolgozni kellene, szakember segítségével, mert okozhat az még egyéb problémákat is a jövőben.
2019. szept. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!