Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem idegesítene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítene ha anyátok találgatna meg nyomozgatna hogy kivel ismerkedtek? 22/F

Figyelt kérdés
Egy szót se szóltam én róla mert semmi közük hozzá, és tudtam hogy nem hagynának vele békén. Hát így is lett, véletlenül kiderült, megtudták a nevét, aztán persze facebookon már ment a nyomozás hogy ki lehet. Most is elmentem egy programra, és amikor hazajöttem kérdezték hogy ott volt-e, nem hazudtam megmondtam hogy ott, de ennyi. Szét vet az ideg hogy ezzel kell basztatni állandóan engem, komolyan összeszedek valami riherongyot vagy felbérelek egyet és beállítok vele hogy tessék, örüljetek, végre van barátnőm.
2016. nov. 3. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem!
2016. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha ilyen nagy öntudatgomboc vagy miért nem költözöl el és tartod el magad? Az együttélés kompromisszumokkal jár!!!!
2016. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ezt velük kéne közölnöd hogy zeretnél magánéletet

és akkor mutatsz be valakit csak, amikor te akarod

és stb


lehet nem tudják, hogy nem kéne belemászni a gyerekük intimszérájába és csak szimplán kíváncsiak

2016. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Szünetem van, csak ezért vagyok otthon, de igyekszem minél kevesebbet itthon lenni.


#3 Amikor kiderült, utána is látványosan nem beszéltem róla, ha ennyiből nem esett le nekik hogy nem is akarok, de csakazért is kérdezgetnek, nem tudom mit csináljak.

2016. nov. 3. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
itt ugyanez megy. Gyűlölöm. Saját lakást szeretnék már emiatt Is -.-
2016. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy a szüleid attól félnek, meleg vagy, így csak biztosan meg akarnak győződni arról, hogy tényleg létezik-e az a nő és van-e köze hozzád, akiről azt mondod nekik, hogy találkozol vele?
2016. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem biztos eszükbe jutott már, de én nem mondom nekik hogy találkozok akárkivel is, hosszú a történet hogy derült ki. Múltkor anyám nem is tudom hogy fogalmazott, az volt a lényege hogy "nem tudja lesz-e unokája tőlem", hát elég szarul esett.
2016. nov. 3. 21:07
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok és nem is akarok vele beszélni, mert ha megemlíteném hogy megbántott akkor meg hetekig azt hallanám hogy nem úgy gondolta. Ő ilyen, nem tudja mit mond, fogalmazhatnék úgy hogy buta, de ettől függetlenül jóindulatú és rendes, szó se róla hogy utálnám.
2016. nov. 3. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Istenem de jó, hogy a párom családja nem ilyen... Egy ilyen "anyós" ki is kergetne a világból.

Kedves kérdező, azzal remélem tisztában vagy hogy egy ilyen elnyomó, kontrolláló anyuci képes elrémíteni úgy egy lányt, hogy inkább ne akarjon veled járni?

Kicsit dolgozz a szabályok lefektetésén, mert ha most nem teszed, 35 éves korodban is át fog járni hozzád amikor kedve tartja és sosem hagy majd titeket élni.

22/L

2016. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Azért ennyire nem szörnyű a helyzet, mert a húgom barátjával normálisan viselkedik, csak engem nem hagynak néha békén.
2016. nov. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!