Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan tapasztalt sub vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tapasztalt sub vagy mazochista beállítottságú lány aki összejött kezdő vagy akár BDSM témát nem erdeklő férfival?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan találkoztatok?

Hogy hidaltátok át a tudásbeli különbséget? Mennyi időt adtatok a férfinak a tanulásra?



2019. szept. 8. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy férfit nem érdekel az ilyen azt el kell engedni. Nagyrészt úgy is bénák lesznek az ilyenek:D
2019. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a véleménysem, hogy az ilyen férfiakat szigorral kell betanítani. Pl. A hajába belekapni, és iszonyatos erővel arcon ütni. Lehugyozni, rászarnk stb. A betanítás során porig kell alázni. Ekkor jöhet a bdsm.
2019. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 és ha érdekli és tanulni szeretne mint pl én.


Csak nincs kivel, mert minden ilyen csaj csak tapasztalt férfival áll össze?


#2 bocs de kopasz vagyok. És a többi se hiszem hogy az ismerkedés része lenne. Legalábbis valahol határt kell húzni.

2019. szept. 8. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az más hogyha tapasztalatlan de érdekli mint ha nem érdekelne
2019. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 azért írtam hogy kezdő a kérdésbe . Lehet rossz a megfogalmazás . Tegát olyan ferfival akit érdekelné a téma , benne is lenne, csinálná de nulla gyakorlata és tapasztalata van.
2019. szept. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!