Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a pasi mégis mit gondolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi mégis mit gondolt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy 25 éves pasival, kiderült hogy nincs jogsija én pedig nem írtam neki többet. Azért egy 25 évestől szerintem a jogsi elvárható, saját kocsit egyáltalán nem várok senkitől, de jogsinak szerintem alapnak kéne lennie, nekem is van.


Ti hogy vélekedtek erről?


23n


2019. szept. 9. 17:19
1 2
 1/20 Hellmano ***** válasza:
89%
Aki ez alapján ítél meg valakit az beteges...
2019. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sincs. Fizetek inkább prostiknak, a nők úgyis olyanok mint a kérdező. 39F
2019. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a kérdést vagy egy komlexusos unatkozó, jogsi nélküli férfi írta ki, vagy egy ált suli 7. osztály szinten megrekedt nő.
2019. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

26 évesen lett jogsim nőként és csak most 37 évesen 2 gyerekkel várom el, hogy legyen a páromnak jogsija és autója, mert nekem is van autóm.


De egy 25 éves pasitól szerintem nem kellene még elvárni a jogsit, főleg ha még se kutyája, se macskája.......

2019. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan nem várok el semmit, így sem találok nőt, csak ilyeneket, mint ez a kérdező.

Elég alja a felhozatal mostanában, mégis mi bajotok van????

2019. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki mondjuk olyan helyen él, (mondjuk Pest bármelyik részében) ahol az életben nem ül autóba akkor mégis minek? Én nem tudnék meglenni nélküle, felénk a tömegközlekedés nulla és egész nap rohangálok. De Pestre például egyszer mentem kocsival, kétszer annyi időbe telt mintha metróztam meg vonatoztam volna. Azóta kocsi nélkül megyek. Aki ilyen helyen él és dolgozik annak annyira felesleges.

Ha neked van jogsid akkor meg pláne nem értem miért fontos.

2019. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan addig nem is akarják letenni, míg nem tudnak autót venni, de bármi más oka is lehet.

Ez alapján minősíteni valakit, nagyon nem szép dolog!

Biztos neked is van sok minden, amit nem tudsz még, pedig illene, mégsem zárkózik el más emiatt tőled!

2019. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hellmano ***** válasza:
94%

Most fordítva neked felrakva a kérdést.


Ez a csaj mégis mit gondolt?


Ismerkedtem egy 23 éves csajjal, kiderült hogy nem tud nokedlit szaggatni, én pedig nem írtam neki többet. Azért egy 23 évestől szerintem a nokedli szaggatás elvárható, saját konyhát egyáltalán nem várok senkitől, de a nokedli szaggatásnak szerintem alapnak kéne lennie, én is tudok.



Ti hogy vélekedtek erről?



40F

2019. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Szóval gondold bele magad mekkora hülye és agyatlan kérdést írtál, azért fordítottam feléd a kérdésed :D
2019. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 LazyJones ***** válasza:
100%
#8 A nokedliszaggatás még jobb is, annyiból, hogy pár száz forintból megvehető hozzá a felszerelés, bármikor használható a tudása, és kb. bármikor elsajátítható. A vezetés iszonyat költséges, és ha nem használod évekig, kb kezdheted elölről a tanulást és a gyakorlatot.
2019. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!