Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a pasi mégis mit gondolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi mégis mit gondolt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy 25 éves pasival, kiderült hogy nincs jogsija én pedig nem írtam neki többet. Azért egy 25 évestől szerintem a jogsi elvárható, saját kocsit egyáltalán nem várok senkitől, de jogsinak szerintem alapnak kéne lennie, nekem is van.


Ti hogy vélekedtek erről?


23n


2019. szept. 9. 17:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
De ki a phaszom eszik ennyi nokedlit, ha itt mindenki instamodell?
2019. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy trollkérdés. Miért pont jogsit vársz el, ha kocsit meg nem?
2019. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

Akinek van jogsija, az joggal várja el, hogy a másiknak is legyen.


Persze hogy tudok nokedlit szaggatni, de az nem egy nagy tudomány, még gyakorolni sem kell.

Mondjuk nekem nem fontos hogy a pasi tudjon nokedlit készíteni, de nem árt ha van jogsija. 17éves korom óta van jogsim, nyilván elvárom hogy a pasinak is legyen.

2019. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

De utolsó, ebben mi a logika??


Ennyi erővel én meg vegyészként ha nem tudná pl a termodinamika I. főtételét, akkor nem írok neki többet, hiszen ha én tudom, akkor ő is tudhatná, számomra ez alap, hogy valaki tudja.


Nem az a szép egy másik emberben, hogy kiegészítitek egymást? Mi értelme van olyan emberrel együtt lenni, aki pont ugyanazokat tudja, amit te?

2019. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy gyökér kis pitsa vagy...
2019. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
kamu
2019. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

14 - es, és akkor a kis lúzert kocsikáztassam nem? Szerinted akkor ő a szememben hatalmas férfi akkor ugye?

Az nem kiegészítés ne haragudj hogy vigyem nyaralni mert nincs jogsija. Nem vagyok taxi.

2019. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

#17 De ő vigyen téged nyaralni ha ő vezet vagy mi? Hagyjuk már ezt a kettős mércét. Ha mentek nyaralni úgy is együtt mentek, a költségeket úgy is megosztjátok. Jaaa hogy az már neked nem pálya mert fizessen a pasi. Értem.

Nőként is bocsi az ilyen buta pcsák miatt.

2019. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
30 elmúltam és nincs jogsim. Mert nincs érzékem hozzá, és mert majdnem egymillió forint belefeccölése után úgy döntöttem, nekem ez nem éri meg. De vannak emberek akiknek egészségügyi vagy bármely más okból nem lehet jogosítványa. Emellett meg sportos, diplomás mérnökember vagyok. Köszönöm, hogy egy jogsi alapján akarsz ismerkedni. Sajnos belőled egyre több van.
2019. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár én csak 31 éves nő vagyok, de nincs jogsim. Szerintem addig jó az emberiségnek amíg nem ülök kormány mögé :)

Viszont szinte bármit megfőzök, ja és nokedlit is tudok szaggatni :)

2019. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!