Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek olyan nöt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek olyan nöt, aki válása után nem sikerult új kapcsolatot kiépitsen és egyedül maradt, elmagányosodva halt meg?

Figyelt kérdés
Barhogy is próbálkozott

2019. szept. 10. 07:00
 81/93 anonim ***** válasza:

Minden nő kisebbségi komplexusban szenved, s az internetnek hála a sok férfiválaszték miatt nárcisztikus személyiség zavar alakul ki bennük.

Ime, egy nő írta a cikket, de reális (szerintem is).

Nem fogok minden ponton végigmenni, csak ami a legszembetűnőbb.

Nézzük mi jellemző a válaszadókra itt (és a valóságban is):

[link]


1. Mindig ő fogja meghatározni a kapcsolat kereteit. (Nők adják be a válást javarészt, többi kifogás...)

(Ő és csak ő egyedül, nem ti ketten: ki előtt vállal fel, mennyi időt töltötök együtt és hogyan, mikor, hogyan szexeltek, kik a barátaitok, hova mentek, mit csináltok… ő, ő, ő.) - Igazi hárpia.


2. Állandó kettős mérce szerint kell élned.

Egyenrangú élet van ugye? A férfi is mosogasson, ha a nő teszi, akkor ő már cseléd...

7. A legeslegfontosabb számára az, hogy hogyan tekintenek rá mások, milyennek tűnik kívülről. - szelfikirálynők

11. Te sosem győzhetsz. - persze, mert viszi a vagyont és a gyereked

12. A végén gyakorlatilag nulla lesz az értéked az ő szemében. Mi több, a vadidegenek értékesebbek lesznek számára, mint te, a párja. - mindig van új hódoló, idővel csökken a számuk ugye...

13. Gyakran fog téged bűnbakká megtenni. - mindig a férfi a hibás

27. Nem veszi ki a részét az otthoni teendőkből. - ráhuzzák a férfiakra, de ha a férfi megcsinálja, akkor a nő csinálja meg azt amit a férfi tesz. hozzon 1 valag pénzt ami kiesik ilyenkor.

29. Ha felelősségre vonod bármi miatt, dührohamot kap. - Menjük szaud-arábiába ugye?


Nyilván ami itt szerepel, ez egy súlyos személyiség zavar és fokozatai vannak, de elég szépen megfigyelhető itt és a való életben is a női válaszadókon ez a fajta tendencia.

Nekem nincs szükségem pozitív tanfolyamra, azért mert borúsan látom a válaszok és a nők viselkedését mostanában. Szerintem te nem pozitívot akartál írni, hanem egy csukd be szemed és hagyd h kettős mérce szerint éljenek a nők tanfolyamra gondoltál.

2019. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:

78#


Bocs de nálam ez a női taktika már nem működik, hogy megszégynítenek, meg hülyének állítanak be.


Ezt csinálja mindig minden nő, ha már az érvekkel nem tudnak vitába szállni.


Ja meg még egy dolog van, mielőtt még ezt tennéd, hogy otthagyja a vitát az érvekhez való tárgyilagos hozzászólás helyett hülyének beállítva a vitapartnert.


Egyébként tényleg sérültünk lelkileg. Ez igaz. De ezt a nőkkel való tapasztalataink miatt történt. A mesékben már nem hiszek, már többször írtam, hiába van az társadalmi elfogadott nézet, hogy a nők valami angyali teremvények akik hibátlanok. Ez nem igaz, már rég leesett a tantusz. Persze sokaknak ez nem tetszik, hogy egyesek nem hisznek már ebben. Elhiszem, hogy rosszul esik ha valaki megkérdőjelezi ezt, hiszen utána már nehezebb őt manipulálni.

2019. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:

81#


Még egyszer leírom, én Fülöp -szigetekről beszéltem, ami keresztény ország. De ha bárhol írtam Szaúd -Arábiáról akkor idézd már tőlem légyszíves egy hozzászólásszámmal!


Szövegértésből nem vagy valami jó.

2019. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:

82#


Ez megint tipikus női viselkedés, hogy a velem van a baj, meg negatív vagyok. Ez csak a téma elterelése.


De legyen nem ezen akarok vitatkozni, hogy negatív vagyok vagy sem. Elfogadom a véleményed, legyek negatív.


De ne tereljük el személyeskedéssel a témát. Én sem beszéltem a Te személyiségedről, mert az nem tartozik a témához.

2019. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
Mivel töröltek 5 hozzászólást, így légyszíves vegyetek el 5-t abból a számból amit a hozzászólásaim legelején irtam.
2019. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
100%

47 % a nők sose voltak angyalkának tekintve ami az első számú kiinduló agymenésed. És még sorolhatnám a többit.

Az emberek emberek, emberi tulajdonságokkal, nem állítunk be egy embercsoportot angyalkának, aztán annak az ellenkezőjének, ha ahhoz is lusta vagy hogy személyenként megjegyezd ki milyen, akkor tényleg nem lehet veled semmit csinálni.

2019. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

86#


Hát akkor nem jutottunk sokra. Senkinek sincs agymenése, csak a véleményünk más. Felesleges egymást minősíteni.


Amiket írtam, azok a saját tapasztalataim voltak a nőkkel. Te csak egy nő vagy és lehet, hogy Te vagy az egyik kivétel aki nem olyan mint akikkel én találkoztam életem során, de Te soha nem voltál párkapcsolatban egy másik nővel. Mi alapján cáfolod hogy a nők nagy része nem olyan, amit én és a 36%-os írt?


Most ez olyan mint, ha én beszélnék arról, hogy milyen érzés menstruálni.

2019. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:

86 azért ez nem épp így van, miért ne lehetne beállítani csoportokra, hogy rájuk bizonyos dolgok jellemzők?.

Mondok pár példát:

- Németországban az átlagfizetés 3000euro, akkor az ott dolgozók gazdagabbak a Magyarországon dolgozóknál.

- Ha az összes kékszemű ember 90%-a szemüveges, akkor előrelátható h szemüveges lesz a gyereked, ha kék lesz a szeme.

- Ha az összes erőszakos bűncselekmények 90%át cigányok követik el, akkor a cigányok hajlamosak az erőszakos bűncselekményekre.

- Ha 10 hiéánából 9 megharap ha bedugod a kezed a ketrecébe az állatkertben, akkor bizony egy másik hiéna vszínű megharap ha ugyanezt jászod. Nem fogod azt mondani, ááá dehogy, nem lehet általánosítani. Nem?


Lehet rasszistázni, vagy bármi, úgy alakítasz véleményt egy csoportról, fajról, bármiről h megnézed a nagy többsége h viselkedik, él, stb...

2019. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:

jah és lemaradt a legfontosabb:

Ha 100nőből 99 lehúz, becsap, önző és csak magával foglalkozik, s állítja ezt a férfiak 80%-a, akkor ezek a nőkre jellemző tulajdonságok.

Kivétel mindig van, lásd a hiénás példám, de attól még nem az az általános.

2019. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:

#89


Oké.

De akkor nem kell megsértődni, ha azt írom, hogy a férfiak, ha nőkről van szó nem megbízhatóak, mert 100-ból 100-nál ezt megtapasztaltam.

2019. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!