Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek olyan nöt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek olyan nöt, aki válása után nem sikerult új kapcsolatot kiépitsen és egyedül maradt, elmagányosodva halt meg?

Figyelt kérdés
Barhogy is próbálkozott

2019. szept. 10. 07:00
 61/93 anonim ***** válasza:
48%
* egyébként
2019. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Dehogy vagy nyeregbe , 65 ös , csak most gyógyulós épitkezös fázisban vagy . És még nem talaltad meg a piócád sem , akire beindulsz igazan . A többinek meg könnyen mondasz nemet
2019. szept. 12. 06:45
 63/93 anonim ***** válasza:
53%

"Köszi, lehet hogy ha talán nem az ellenséget keresnénk egymásban akkor megtalálnánk itt a másikban a jót is. "

Ilyen nincs. Nem kell messzire menni, nézd meg itt is hogy gondolkodnak a nők? Figyeld a pontozást... Kell még hozzáfűzni? Nekik jár, mi az h van véleményed? Én 1nek se csapom a szelet. Égettem meg magam párszor, ez van. Nincs ezzel semmi baj, hanem inkább azzal h mind1ikkel meg fogod magad égetni ha emberként próbálsz tekinteni rá. Nem azok, beszélő követelőző manipulátorok. Tudom mit tudok nyújtani, előbb utóbb mind1ik önző lény saját magától ugrik a hálóba, mert azt hiszi, 2 szép mosollyal megfog egy férfit, azaz h neki jár amit más felépített. Igen, arra az 1 órára, azt takarodó. Addig van szép ház, addig van nagy tér, addig van jó mód. Utána páros lábbal kifelé. Lehet hülyíteni azt a férfit aki még tapasztalatlan. Hidd el, 4 hónap alatt legalább 20-30 lányt megfektettem. Ezek javarésze az első randin ugrott. Tudom milyenek. Egy kutya mind1ik. Maniuplátor, önző hazudozó népség. A legrosszabb az a fajta, amelyik még el is hiszi h igaza van, neki jár.

Nyilván vannak a lehullottak, akikről itt a kérdés is szól. Ők addig válogattak, manipuláltak amíg a pad alá esetek, otthagyták, ütötték őket. Nincs ezzel semmi baj, a nő választotta, ő akarta. Vannak akik még válogatnak. Ők a pofátlanabbak, fiatalabbak. Tessék itt van a korcsoportom s egy gyönyörű cikk hozzá:

[link]

Nem tudom kinek mi, de ezek átlagos vagy szép nők. Mind "pióca".

Ez 1 fordítás külföldi oldalról.

Ha folyamatosan megégeted magad libákkal (mind1ik az, csak máshogy mutatja ki), utána szrzsáknak fogod nézni mind. Ki az a hlye aki folyamatosan fejjel megy a falnak? Piócák ahogy a kérdező mondja. A pióca meg vérszívó :)

2019. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
100%
65-ös, Azt kellene felfogni, hogy nem minden nöt ostromolnak a pasik.Az atlagosrol is fura foglalmaitok vannak , néha itt toppmodell kategoriaju csajokat leinkelgetnek átlagosnak....A valoban atlagos szomszéd Julcsit nem ostromoljak százan.Gimibe meg egyetemen is ez volt pár feltünö nagyszáju sminkelt fiukhoz dörgölözö kiscsaj, na öket tényleg ostromolták a többieket le se sz.ták.
2019. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
51%
Regisztrálj a tinderre, azt bárhogy is nézel ki ostromolni fognak...
2019. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
100%

#70

Én egy darabig fent voltam, nem nagyon ostromoltak. Betalált ott is a creepy csoporttársam, aki amúgy is már-már zaklatásba csapó módon jött utánam, rajta kívül nem sokan.

2019. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
93%
A tinderre hogy ilyen hozzád hasonlo félörültek irkaljanak, mert hátha rajtam megbosszulhatjak az elözö nöik által okozott velt/valos serelmeiket?Bocs, de nem vagyok mazohista. Ha mindenáron egyalkalmas szar szexet akarnék egy önzö tahoval elöbb mennék a puncsra ott legalább fizetnének ezért XD
2019. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
0%
A rosszlányok a neked való ;)
2019. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
0%

67#


Akkor szerinted mikor lehetek én nyeregbe? Vagy férfiként csak áldozat lehetek?


Pont írtam egyébként is, hogy egyből dobok minden nőt, ha elkezd manipulálni, vagy piócáskodni.


Ismerkedek egy Fülöp - szigetekről való nővel is. Ajánlom nektek, hogy próbáljátok ki, mint valami álom, ő még a tradicionális férfi - női szerepekben hisz. Nem akar főléd kerekedni, veled versenyezni. A hagyományos módon felnéz rád és tisztel. Talán nekünk férfiaknak ez lehet a megoldás.


Mielőtt még valaki azzal jön, hogy csak az állampolgárságért, meg a pénzért csinálja elárulom, hogy Angliában élek, és ő már angol állampolgár, én még nem. Pénze is van, mert jól kereső állása van. Persze én még így is jobban keresek mint ő.

2019. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen férfinak szeretettel ajánlom költözzön be bármelyik iszlám országba ahol "kötelező" isteníteni a férjet és a megcsalásért halálra kövezik az asszonyt arany élete lesz...Tényleg ez lenne a legjobb megoldás, húzzatok innen el a fenébe.
2019. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!