Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek olyan nöt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek olyan nöt, aki válása után nem sikerult új kapcsolatot kiépitsen és egyedül maradt, elmagányosodva halt meg?

Figyelt kérdés
Barhogy is próbálkozott

2019. szept. 10. 07:00
 21/93 anonim ***** válasza:
97%

#19


Miért jó kitalált adatokkal dobálózni? Mint a dedóban, komolyan. :D


"A nők adják be a válásokat 90%-ban"

Honnan szeded a 90%-ot? Valóban többször adják be a nők a válást, 2017-ben például 65–35% volt az arány.

Forrás: [link]

5. o., "A válást kezdeményező fél"


"a házasságok több mint fele válással végződik"

Házasságkötések száma 2018-ban: 50 828

Válások száma 2018-ban: 16 952

Forrás: [link]

De oké, ez nem biztos, hogy korrekt, fennálló házasságokra nézve a válások aránya (ezer házasságra jutó válások száma) 2011-ben 12 volt.

Forrás: [link]


"Általában 20on évesen házasodnak."

30 éves kor környékén házasodik a legtöbb ember.

"2016-ban a leggyakrabban azok kötötték össze életüket, ahol a menyasszony 28, a vőlegény pedig 29 éves volt."

Forrás: [link]

9. o., "Életkor szerinti jellemzők"


Te alá tudod bármivel támasztani ezt a sok marhaságot, amit összehordtál?

Figyi, senkit nem zavar, hogy kényszerképzeteid vannak, de ne magyarázd meg, hogy az az igazság.

2019. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
98%

9-es válaszoló vagyok.


Ja a lehet, hogy nők adják be 90%-ban a válást,de miért is...?

Mert nem tudják/akarják tovább elviselni, hogy a férjük nőzik/kocsmázik/sz.rik a fejükre(vagy akár mindhármat egyszerre)...Nagyon ritka az olyan válás, hogy a csajnak megtetszett a fehér lovas herceg rengeteg pénzzel és ezért faképnél hagyta a szegény, de tisztességes férjét.És akkor különben se lenne elmagányosodva.Persze, hogy a pasik nem válnak mert tök jó egy ingyen háztartási alkalmazott aki kimossa a sz.os gatyát, süt-főz, még dolgozik is mellette és amikor a "nagyságos úr" hazamegy csak le kell b.nia magát munka után a TV/gép elé.


Ami engem illet huszonévesen sem ostromoltak a pasik pedig nem voltam csúnya de "ribi" tipus sem és már akkor is mindenkinek az kellett. Aki olyan volt az jó helyre tette a fenekét és ha el is vált legalább anyagilag jól jött ki a dologból, akinek meg jó voltak anno a rendes tisztességes fiúk is azok járnak úgy mint én, hogy válás után mehetnek albiba, vissza a szülőkhöz és a többi.

Szóval ha visszamehetnék az időben én is inkább nézném a pénztárcát mert, hosszú távon bizony-bizony azok a lányok járnak jól.

2019. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
45%
7-es voltam, bocs csak telefonról írok és kicsit behülyült
2019. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
98%

Hát akkor leírom az én sztorimat:


Mert a férfiak is változnak és nem feltétlenül az előnyükre. Megkaptam már, hogy miért mentem hozzá ilyen férfihez. Hát azért, mert megismerkedésünkkor nem ilyen volt! Tőle tanultam főzni, eleinte megcsináltunk mindent közösen.


Csak amíg nincs gyerek, addig ugyebár a nő dolga is kevesebb, meg ha elől marad a konzervnyitó, akkor majd elpakolja valamelyikünk, ráér. De ha ott egy totyogó 1,5 éves, akkor azonnal el kell rakni a zárható fiókba, mert odacsípi a kezét vagy a tévé képernyőjébe váratlanul belevágja.


Gyerek előtt fel sem tűnik, hogy 1 napig az asztalon van, meg legfeljebb a pár teendőm mellett egy mozdulat elpakolni, de ha futok a kicsi után, elrakom a gyurmát, közben megkeverem az ételt, benyomom a mosógép gombját a nappaliban meg sasszézok a plüssök meg a fakockák között, akkor pillanatok alatt felrobban az agyam, ha még nekem kell az üvöltő gyerek elfehéredő ujjacskái közül kifeszíteni a konzervnyitót amivel a tévé képernyőjét akarta kopogtatni, mert apuka lusta volt egy mozdulatot megtenni, csak panaszkodik, hogy már megint kupi van, nincs kész a kaja, idegbeteg vagyok és mindenki üvölt mint a vadszamár.


Nálunk a GYED alatt kényelmesedett el, illetve akkor még nem is volt olyan nagy a probléma, mert megcsináltam mindent, hanem amikor visszamentem dolgozni. Új munkahely, teljesíteni kellett, a zsúfoltabb időszakokban mint a mosogatórongy úgy mentem haza, igyekeztem a gyerekkel is foglalkozni, cserébe csak állandó le.baszást kaptam, hogy mit NEM csináltam meg. Ha volt főtt kaja akkor kupi van a nappaliban, ha rendben volt a nappali akkor miért nincs rendes kaja, stb. Ha mindent megcsináltam akkor meg miért nem akarom még éjfélkor meglovagolni a farkát harisnyatartóban kisminkelve. Ha szóltam neki, hogy a taknyos zsepijét azért ne hagyja már a kanapén mert undorító nekem azt fogdosni és kidobni, akkor kiakadt, hogy állandóan piszkálom valamivel.


Ja, és a legfontosabb, miért nem vagyok kedvesebb vele, mert a nő feladata megtartani a férjét.


Mivel szerinte elhanyagoltam, megpróbált féltékennyé tenni. Aztán meg megsértődött, mert én egy ilyenért nem voltam hajlandó megküzdeni, megnyerte a kiscsaj.


Mielőtt azzal vádolna bárki,hogy felcsináltattam magam a gyereket elsősorban ő erőltette, én meglettem volna gyerek nélkül is. Persze most, hogy már megvan nyilván imádom de na...


Nem minden olyan fekete vagy fehér ahogyan egyes ide írogató huszonéves srácok gondolják.

2019. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
98%

#24

Na igen. Nálunk a családban volt ilyen megromló házasság. Tipikus mesebeli kapcsolatnak tűnt, esküvő, két gyönyörű gyerek, stb. Aztán apu összetalálkozott egyszer az exével, aki nagy szerelme volt. Be is vallotta a feleségének, hogy lefeküdtek, szánja-bánja, stb. Megpróbálták helyre hozni, de apukának egyre nagyobbra nyílt a csipája, egyre agresszívabb lett, gondolom frusztrálta a helyzet, vagy fogalmam sincs. Mikor a nő beadta a válást, apu átment hozzá és megverte. Sajnos ez nem volt elég a láthatás megtagadásához, úgyhogy egyik ilyen alkalommal a gyerekeket is lila foltosra verte.

Családtagként soha nem gondoltam volna ezeket róla. Annyira tipikus "légynek se tudna ártani" típusú, művelt, halk szavú ember volt eleinte, évente egyszer ivott alkoholt kb (a válás előtt nem sokkal már rendszeresen részegen ment haza, családi eseményeken is mindig el volt ázva).

De ja, biztos itt is anyuka tudhatta volna előre. A kristálygömbjéből.

2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
0%
Az a bizonyos 19-es, 0%-os vagyok. A férfi próbálkozott, te beadtad a derekad. Most az a helyzet állt elő, hogy nárcisztikus fkalap lett az emberből, ezért te elváltál. Rendben, elhiszem. Viszont elhiheted, hogy én akitől elváltam férfiként ugyanaz az ember volt mint akit leírtok. Nem fogom ragozni, elég h a férfi feladata h hódítsa meg a nőt és tartsa meg. Neki meg természetesen semmi nem elég. Miből áll a világunk párkapcsolatok terén? A férfi megy hódít. Én sem csaltam, s nem kizárólag a férfiakra jellemző ez a mentalitás. Tehát az első álláspontotok nem fedi a valóságot. A FÉRFI MEGY... nem a nő, a nő maximum beadja a derekát. Tehát a nő választ, ha máshogy fogalmazom. Viszont manapság eldurvult a helyzet, mert ahogy ti is fogalmaztok, jó lett volna a felső 10ezerből választani, többi nem is férfi. Anno is a felső 10%ból választottatok, s most ez lett a vége. Betehetném ide a hipergámia ábrát, ugyanúgy letagadnátok. Attól még nem igaz, h 2+2=4, de ha ti adjátok össze akkor néha 5, attól függ milyen a férfi. Nem csak a goldiggerek érvényedsülnek, hanem ti is érvényesültetek, viszont kihasználtak benneteket. Tehát rosszul választottatok. Nektek van választási lehetőségetek, még a férfiak 80%-nak nincs. Ezt kellene megérteni. Nem azért nincs, mert lúzerek, hanem azért mert a nőknek a férfiak felső 10-20%-a kell. Mondom ezt úgy, hogy 10 leszólított nőből 10 hazajön velem, még aznap este, ha van férje, ha nincs. Lelehet pontozni, attól még semmi sem ment fel a rossz döntésetektől. Ti választotok, ti terelitek ezt az egészet ilyen sarkalatosra, nem a férfiak. Nem a férfiak pózolgatnak instagram oldalakon, nem ők készítenek selfiket magukról minden nap, nem ők várják el h a férfi ilyen olyan amolyan legyen, mert "nyekem jár a fehér hejceg". A nőkbe beletartoztok ti is, akik rosszul választottatok, és azok is akik még válogatnak. Az meg igen is pofátlanság, h "bár inkább vmi gazdagot választottatok volna". Aha, ezért nem nősülünk házassági szerződés nélkül, pont az olyanok miatt mint ti. A válások ksh statisztikáit hiába hozod ide kedves, nem mérvadó. A gyerekszám, a születési ráta mind mind hazugság? Úgy h 10 születő gyerekből 3 cigány. Tudom nem lehet szétszedni rasszokra, mert én a rasszista. Nem férfiak irogattak ide, hogy bár gazdaghoz mentem volna, akit legalább lehúzni lehet. Hány férfi írta ezt? Hány mondta azt h élete végéig válogatni akar, mert őt annyi nő megpróbálta már hódítani? Megint a farok csóválja a kutyát, ködösítés, hazudozás 1-2 kósza ellenpéldával. Attól még nem az az általános.
2019. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
97%
Érdekelne hogyan pozoltam az akkor még nem is létezö közösségi oladalakon XD
2019. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

19 es válaszoló , 36% os sajnálom, hogy ennyi düh van benned , hogy benned egy nö se látott fantáziát es irasodból azt érzem hogy igencsak ” lennt ” voltál

” minden ferfi ugyanolyan budöset sz...rik” irod . Nem igaz. A ferfiak nagyon is kulönböznek egymastól , mint intelligencia, farokméret , szexualis vonzalom ,tanultsági fok, igényesség , férfiasság , stb

Soknak az a kepzete, hogy semmit sem kell tegyen , öt úgy kell szeresse a nö mint az anyukája, feltételek nélkul , es minel gatlasosabb es egósérültebb , annál linkebb , megbizhatatlanabb mert maga felé bizonyit, hogy lám , ö igy is jó .

Ha nem volt penzed , de ferfias lettel volna , biztos lett volna sikered

Minden nönek beolvasod szinte , hogy bezzeg , ha engem valasztasz, ma nem lennél egyedul

Sajnállak na

2019. szept. 10. 18:05
 29/93 anonim ***** válasza:
33%

A 26-os azért elég jól leírta a helyzetet.


Emlékszem amikor főiskolás voltam a 60 női csoporttársam 2 fiúért volt oda a 15 fiúból. Mi fiúk pedig nagyjából 4-5 olyan nőre mondtuk, hogy na ezt nem.

Minden nő ezt a 2 fiút akarta magának, a többivel nem foglalkoztak egyáltalán.


Mert mindegyikük a legjobb férfit akarja magának, de arra nem jönnek rá, hogy ez lehetetlen. Mert az a 2 fiú csak két lánnyal tud összejönni.


Közben a 13 fiú rengeteg lelki sérülést szenvedett el, az önbizalmuk a béka feneke alá került, még kevésbé voltak vonzóak a nők számára.


De helyette lehetett volna az is, hogy a nők esélyt adnak a kevésbé vonzónak is , akiknek megnőtt volna az önbizalma és férfiasabb lehetett volna. De nem ők a kész férfiba akarnak beleülni.Miért gondolja azt minden nő, hogy neki a legjobb jár? Logikailag lehetetlen.


Ez az egész olyan , mint éhes emberek bemennének a boltban kenyeret venni. Van 2 friss kenyér, a többi pedig még ugyanúgy ehető, de már nem aznap készült. Mindenki a friss kenyeret akarja megvenni, de csak 2 van belőle. Akik szerencsések, megveszik ezt a kettőt, a többi ember pedig inkább éhenhal, de akkor se eszik csak friss kenyeret. Miért csináljátok ezt nők?

2019. szept. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
0%
#29. De jó írás!
2019. szept. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!