Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi legyen ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezzel a lánnyal? Már magam sem tudom?

Figyelt kérdés

Randiztam kétszer egy lánnyal egyszer 4 máskor 5 órát voltunk együtt, akar is találkozni velem. Mikor a szülinapom volt sütött sütit is nekem. Előtte mással ismerkedtem, de azóta azt a lányt nem is keresem.


Viszont úgy érzem megakadtunk. Vagyis nem tudom mit kéne feldobni, mert jó lett volna ennyi idő alatt legalább egy csók. Pedig majdnem minden nap beszélünk facebookon.

Valamiért olyan bénának érzem magam, így elcsábítani egy lányt (randikon keresztül). Fogalmam sincs mi ennek a menete.


Volt már pár nőm, de azok ilyen éjszakai ismerkedések mind. Most is rámírt egy harmincas nő, hogy át jönne hozzám este, de én pont ez a lány miatt offoltam.


Talán az lenne a legjobb ha hagynám a fenébe.


27 F



2019. szept. 10. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Ne stoppold! Neked jó a 30-as éjszakás is!
2019. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És amúgy nagyon sokat beszélünk, de tökre úgy érzem magam mint egy haverommal és emiatt kellemetlen nekem.


Amúgy nagyon szép lány, de szerintem ő nagyon gátlásos, én is valamilyen szinten az vagyok.

2019. szept. 10. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Nem vonzódsz hozzá? Mert az, hogy úgy érzed ő egy jó haver, az nem baj, nem véletlen hívja a magyar nyelv BARÁTnődnek a párodat. Ne siettesd szerintem, nagyon jó dolgok is kialakulhatnak. Persze ha csak dugni akarsz , akkor keress mást.
2019. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mindketten gátlásosak vagytok valamennyire, viszont mindketten bejöttök egymásnak.

Ezt a lányt ne hagyd a fenébe! Szervezz valami programot, és hívd el! Biztosan menni fog, vagy ha épp nem ér rá, találtok másik időpontot. Hívd el valahová kirándulni, nézzetek meg egy naplementét egy tóparton, vacsorázzatok együtt valahol, aztán táncoljatok egyet, menjetek moziba, aztán sétáljatok egyet (mutass meg neki valamit a városban, ami neked tetszik, vagy csak nézzetek csillagokat), vagy bármi, csak ne hagyd a fenébe!

Ha a helyedben lennék, én már most egyeztetnék vele telefonon, miután kinéztem valamit az interneten (akár több lehetséges programot is, hogy legyen B terv... :))) ).

Vagy mondjuk már akkor megöleltem volna és adtam volna neki két nagy puszit, mikor a sütit hozta. Aztán egy kicsit oldottabban már lehet, hogy sikerült volna továbblépni a holtponton.

Hogy szokták mondani? "Növessz magadnak tököt és hajrá!" :) Én szurkolok nektek! :)

2019. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az a baj igen, hogy nem tudok semmi olyan programot, csak séta vagy beülni valahova.


Mivel gátlásos vagyok, de jól nézek ki, mindig r**ancok találtak meg ahol a nő fűzött engem. De szeretnék normális nőt, csak nem vagyok tökös.

2019. szept. 10. 19:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapestiek vagytok mindketten? Vagy vidéki nagyváros? Kisváros? Egy településen laktok?
2019. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Offoltad... ez gyönyörű! Szerintem válaszd a nem harmincas nőt! Sok boldogságot!
2019. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én vidéki megyeszékhely

ő falun kb 30-40 km-re tőlem

2019. szept. 10. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát de ehhez a lányhoz épp hogy nem kell tökösnek lenni, nem várja el tőled hogy más legyél mint amilyen vagy. Innentől pedig már hamar zöldre fog váltani nála a lámpa. Mi a francért türelmetlenkedsz két randi után, 27 éves vagy nem pedig 17 hogy azonnal zsákolni akarj...

Volt egyszer egy gyönyörű szöszi barátnőm, amikor összejöttünk 22 éves volt, nem volt gátlásos de könnyen kapható sem. Jókat randiztunk, kirándulgattunk, kocsmáztunk, de megcsókolni nem hagyta magát amíg nem volt biztos benne hogy tényleg járni akar velem. Eltelt vagy másfél hónap az első csókig, és vagy még kettő a következő fokozatig. De minden percet megérte kivárni.

2019. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha más lehetőség nincs, akkor csak simán üljetek be valahova, aztán sétáljatok egyet. És közben beszélgessetek, viccelődjetek, fárasszátok egymást, érezzétek jól magatokat.

Aztán ha úgy érzed, hogy vagytok már annyira oldottak, akkor lépj! Üljetek le egy padra és mutass neki valami hülyeséget a telefonodon (mondjuk korábban tölts le rá valami nagyon bugyuta/fárasztó/vicces játékot), de úgy, hogy az végig (vagy legalább az elején egy ideig) nálad legyen, tehát közelebb kelljen hajolnia/bújnia hozzád, hogy lássa a képernyőt.

Aztán amikor odaadod neki, hogy próbálja ki ő is, akkor nyilván te fogsz közelebb hajolni hozzá, hogy lásd, ő mennyire ügyes. Nyilván játék helyett mondjuk egy fotóalbumot is lapozgathattok, amit te készítettél, amikor voltál valami érdekes helyen. Közben mutathatod neki a képernyőn, hogy épp mit lehet látni, és sztorizgathatsz mellé.

Ezalatt - ha már mindketten a képernyőbe bújtatok - nyugodtan a vállára teheted a kezed (vagy lehet, hogy ő már meg is előzött téged).

Legyen finom illatod, de ne túl erős és hivalkodó.

És innen már csak egy lépés megdicsérni pl. a haját és átölelni.

A telefont el ne ejtsétek! ;)

2019. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!