Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Derult mar ki olyan, nök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derult mar ki olyan, nök, hogy azert akad partner nehezen, mert van egy diagnózisotok amiröl nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Peldaul autizmus könnyu formaja , figyelmezavar ?

2019. szept. 10. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hat nekem ugy tünik hogy a gogyisoknak is van parja..azal nem ezen mulik (nem egy gyogyosnak még gyereke is van akik gyogyos iskolaba jarnak. Ezen el is szoktam szörnyülködni. De söt. Olyanrol is tudok aki egeszseges letere allt össze nem teljesen beszamithatoval es a gyerekek rittig azt örökölték amit nem kéne. Szabalyosan gyermekveszelyeztetesnek tartom hogy ilyenek is vàllalhatnak gyereket)


De amugy az is elgondolkodtato hogy egy ket bites galambnak is van parja mig sok ember meg nem talàl tarsat. Komolyan nem ertem hogy ket bittel hogy lehet valaki szocializaltabb az embernel hogy tarsa van.

2019. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Nah meg a törpék. Olyan is a fut a neten. Egeszseges ffi összeallt egy törpe növel es gyereket is csinaltak.

En nem ertem a gyerekekre senki nem gondol??

2019. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Megkerdezhetnem hogy ki szànna szant szandekkal barmely gyereknek is betegsegeket mentalis zavarokat es a tudatos veszelyeztetest tamogatja azzal hogy lepontozott? Vannak èpkézlab ellenervei? Megköszönte volna hogy gogyosnak született?
2019. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Azért az enyhe autizmust gyogyósságnak nevezni, az elég erős.
2019. szept. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valakinek olyan diagnózisa, amirol nem tud?

Vagy csak a magyar nyelvvel vannak problémáid?

2019. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!