Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn miért van túlkinálat a férfiakból?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 07:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Túlkínálat van férfiakból, de sok nő panaszkodik, hogy a többségük akkora bunkó, hogy még 2 mondatot sem bír leírni 5 hiba nélkül. Viszont azok a nők akik fent vannak, azok olyan igényekkel állnak elő, aminek kb senki nem felel meg. Hozzáteszem, hogy beszélgetni sem lehet a nők többségével, és a beszélgetések java olyan, mintha egy kihallgatáson lennék: én kérdezek, ő válaszol tőmondatokban, de témát soha nem dobnak fel. De azért boruljak a lábuk elé, mert férfi vagyok?

Egyébként azt vettem észre, hogy bár sok szingli nő is akad, de valamiért kerülik a randiappokat. Általában az a fő ok, hogy egy szia után rögtön farokfotót kapnak.

2019. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben az országban férfitöbblet van, ugyanúgy ahogy a legtöbb munkaalapú társadalmú országban. Egyszerűen a férfiak jobban szeretnek napi 12-14 órát melózni a megélhetésért mint a nők. Ezért az ilyen elmaradott országokban férfiakból lesz túlkínálat a társkeresésben.
2019. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es. Az egész olyan A'la Carte módon zajlik. Mindenki a legszebbet akarja, és kizárólag a fotók alapján válogatnak. Kb. ennyi a netes társkeresés lényege. Akik nem válaszolnak, vagy csak tőmondatokban, azoknál offolva vagy. Nem vagy szuper barna, sportos adonisz, mert hát nekik csak az olyan jön be.


A kolléganőm 42 éves, és ehhez 165cm és 50kg. Aranyos arc, fiatalos külső. Amióta elvált, azóta csak a legmagasabb körökből ismerkedik, az életszínvonala megüti a luxust. Ő mondta nekem, hogy a férfiak azt állítják, hogy 40 felett a vékony, fiatalos külső már alig létezik, és szinte verseny folyik az ilyen nőkért. A válás után kétségbe volt esve, de amióta látja és érzi hogy mi megy, azóta tudatosan egy olyan színvonalú életet épített fel, hogy nekem leesik az állam. A párja sem egy egyszerű fazon, mondhatni még nekem is bejön, persze csak férfi szemmel. Nagyon jól néz ki, sármos, gazdag, intelligens... minden ami jó lehet egy férfiben. Melyik nő mondana nemet egy ilyenre? Pont belegondoltam abba, hogy mennyire esélytelen lennék az ilyen férfiakkal szemben, és rájöttem arra is, hogy valójában a nők az ilyenekre hajtanak rá, vagy ilyenekre vágynak.

2019. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Igazad van, kapásból levágom ha egy nőnek nem jövök be. Csak az a probléma, hogy akiknek tetszek, azokkal olyan csevegni, mintha a falllal beszélnék, pedig nem is offol. De azért ne csak a testéért tiszteljem...itt kimentem röhögni :)

Az meg, hogy sok nő csak a felsőbb körök felé ismerkedik, hát egészségükre. Nem akarom véleményezni a kolléganődet, de akiket én ismerek, és elitebb férfiak felé húznak, azok természetre borzalmasak. Vajon megkérdezi őket a párjuk, hogyha nem lenne zseton, csak intellektus, akkor észrevennék-e őket?

2019. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Diavolino44 ***** válasza:

Nem lenne, csak a férfiak nem tudják, hogyan is működik, s úgy vannak vele, hogy nem nagy erőfeszítés kiküldeni 20-30 levelet naponta.

Így egy csaj kap 20-30 megkeresését.

1.) Egó emelkedik a nőknél, és önbecsülés sulllyed egy férfinál.

2.) a nőnek elege lesz a sok sablonból, és a bunkókbol így, lecsökken a számuk.

2019. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egyszerű válasz. Mert a regisztrálok 90%-a férfi.
2019. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!