Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha családom, ha olyanhoz vonzódok aki nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

Vonzódom hozzá már évek óta, ő az aki megtestesíti számomra a nagybetűs férfit, és az ideálom is ő lett.

Előtte sosem volt konkrét elképzelésem arról, milyen a tökéletes férfi.

Tisztában vagyok vele, hogy neki is vannak hibái, cigizik és tud csúnyán is beszélni de olyan attitűdje van ami kompenzálja ezeket.

Közvetlen, de mindig ismeri az illemet, tiszteli a nőket, nem iszik, jóindulatú és kedves, bár első benyomásra mindenki azt gondolja, hogy ő egy rosszfiú.

A tekintetében semmi különös nem lenne, ha nem nézne rám... de amikor rám néz látok benne valamit, ami különlegesség teszi. Hát még ha el is mosolyodik...

Magas, szálkás testalkata van, de nem ez tetszett meg benne. Olyan a jelleme ami már az első percben megfogott, amikor még nem is tudtam róla.

Ő lenne számomra a tökéletes férfi, minden hibájával együtt, de nincs közös utunk.


Szóval ő nem lehet az enyém, és nem akarok egyedül maradni, hogy egész életemben róla álmodozzak, és azt sem tudom hogyan kéne elengednem ezt a vonzalmat amit érzek iránta.

Tartok tőle, hogy nem fogom meglátni egy férfiban sem azt, amit benne igen... pedig élnem kéne az életemet és megtalálni azt akivel együtt lehetek.


Lehet így párt keresni egyáltalán, hogy nem múlt el valaki iránt a vonzalom?


2019. szept. 11. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem életed végéig várj rá. Ne adj esélyt senkinek. Elleszel majd a macskákkal.
2019. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Vér ciki vagy ezzel a tini álmodozással.
2019. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egyedül maradni,próbálj meg keresni egy másikat.Nem fog készen besétálni az ajtón,hogy tessék itt vagyok.
2019. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Tündérkém, idd meg a pohár kakaódat és menj aludni.


Megértem a helyzetedet, de az önmarcangolás nem vezet jóra. Nekem a leírtakról Fekete István -Tüskevár c regényében a következő gondolatok jutnak eszembe: "a valóság sokkal szebb, mint a megfoghatatlan hazug ábránd."


Nekem is volt ilyen, nehéz volt elengednem, ma már kellemes emlékként tekintek rá. Fel a fejjel.


39F

2019. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Lesz majd másik szépfiú is aki tetszeni fog.
2019. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy van egy családod, férj, gyerek, kutya,..., még lehet szeretőd, nem is egy!
2019. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Vonzódni legrosszabb esetben is kb minden 10. korban/nemben megfelelő emberhez tudnál. Szóval amit most tapasztalsz, az nem vonzalom. Inkább egy beteges kötődés. Én ilyenkor mindig tárfüggőaégre tippelek. Nézz utána! 🙂
2019. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Társfüggőség*
2019. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Ideje lenne felnőnöd fejben is. Ha nem akarsz akkor semmi gond, majd jól elleszel a macskáiddal, kutyáddal ahogy az #1-es is írta az élet meg szépen elszalad melletted, elszalasztva azokat a lehetőségeket is amik egyébként "összejöhetnének". Idősebb korodban majd szépen nézed ahogy mások boldogok, családjuk van.

Egyébként döntsd már el végre mit akarsz! Reménytelen "szerelemben" álomvilágban ringatni magad, vagy végre élni és tényleg kapcsolatot, családot.

2019. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amint írtam, szeretnék szabadulni ettől a vonzalomtól, elég megterhelő lelkileg...


Normális életet szeretnék valakivel, aki viszonozni is tudná az érzéseimet.

2019. szept. 11. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!