Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni valaha nem kutyabolond nőt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék szeretem a kutyákat, macskákat. De kint a kertben. Azonban imádok társasházban lakni. Szeretek moziba járni, ám füvet vágni utálnék. És már nagyon sokadik kapcsolatom megy tönkre azért, mert a nő megőrül a kutyákért és az útjaink szétválnak. Volt amikor beadtam a derekam és lett kutya. Nem bírtam lakásban elviselni, így szét is mentem a nővel. Legutóbbi barátnőm már pár hét után célozgatott rá, hogy mikor adom el a lakást mert így hova fog kerülni a kutya. Volt olyan is aki évekig könyörgött, hogy legalább valami kis töltött zokni méretű kutyát hagy tarthasson... elegem van, hogy nem tudok találkozni egy normális nővel aki felfogná, hogy egy 4 szobás társasházi lakás a belváros közepén micsoda lehetőség a gyerekek felnevelésére. Mert a kutya az első és a mindenek felett álló. Ja és az sem segít, hogy közel minden szomszédom tart valami szuper minire sz*rrá tenyésztett gnóm kutyát.

(35/f)



2019. júl. 25. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
A kutya az új gyerek, fogadd el.
2019. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Én nagyon szeretem a kutyákat, de vallom, hogy az állatoknak kint a helye, nem a lakásban.

Mondjuk nincs kutyám, de ha lenne, akkor nagyobb fajta. Rühellem a gnómkutyákat.

Szóval vagyunk páran még.

2019. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Van de kevés ma divat lett a kutyázás
2019. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy bírom ezt a gnómkutyázást. Az enyém egy elcs..szett testű 8 kilós kutya, ha annak idején nem fogadom be, halálra fagy. Persze általában azok dumálnak, akik veszik 5000-ért a szaporított nagytestű kutyákat. :D Viccesek az emberek.
2019. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Ezerszer inkább kutya,mint macska.
2019. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Nekem kertes házam van az első kerületben. (Nem sorház)

De semmilyen fajta 4 lábú teremtmény nem teheti be a lábát. És én már ezt a randi előtt a tudtára adom.


Soha senki kedvéért egyetlen egy állat után nem fogok takarítani, és az ugatásától zárt osztályra kerülni.

28f

2019. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

# 4 Nekem volt kistestű utcamixem, nem arról beszélek, hanem erről:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek ijesztő gnómkutyák, a háziasítás csődjei.

2019. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Csak macskát ne. Iszonyú, amikor mindenhol macskaszőr van..
2019. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Na tessek, a 2-es valaszado mar ajalkozik is! Ugyan nem ajanlom, mert azt irja, hogy nagyon szereti a kutyakat..majd ezzel szembe is megy a kovetkezo mondataban, hogy a kistermetu kutyakat ruhelli..Abban viszont igaza van, hogy hozza hasonlo ostobakbol akad meg par..


A konkret kerdeshez: miert nem tisztazod mar ismerkedesnel, hogy te nem vagy nagy kutyabarat?!

2019. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem lehet, hogy van. Illetve, valamennyi % talán biztos.
2019. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!