Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan amikor a férfi küzd az érzéseivel és azért nem lép? Vagy csupán a nők áltatják magukat evvel, hogy ne legyen akkor a csalódás. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 20:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7# nem hiszek a szerelmi mágiában, csak itt láttam utoljára a témát amiről beszélünk.
2019. szept. 11. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a ferfiaknal ez mennyire igaz vagy sem,de ram ez fokozottan ervenyes pedig no vagyok...

Azert utasitottam el valakit,mert nagy hatassal volt ram,en pedig feltem felvallani magam elott,hogy egy ilyen alak valtott ki belolem eros erzeseket...ezert en hulye,fokozatosan,erdektelenseget es kozonbosseget szimulalva,leepitettem... O meg azt hiszi,hogy O sosem szamitott nekem igazan..

pff...ilyent ne csinaljatok...szanalmas.

2019. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 90%-ban ilyenkor csak nem érdekli (eléggé) a férfit a nő (és fordítva)..én is áltattam már magam olyannal, hogy biztos'nem mert odajönni hozzám', amikor nálam sokkal szebb lányokhoz odament stb..rossz belátni h egyszerűen csak nem vagyunk elég jók
2019. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!