Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan amikor a férfi küzd az érzéseivel és azért nem lép? Vagy csupán a nők áltatják magukat evvel, hogy ne legyen akkor a csalódás. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát én pl. nem lépek kollégánál, mert rosszul jönne ki a dolog, ezért elnyomom. Ja.
2019. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Mi az, hogy küzd az érzéseivel? Semmi értelme a kérdésnek.
2019. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. Valóban jobban hangzik, hogy azért hátrál ki a kapcsolatból/kapcsolat elől, mert elmenekül a szerelem érzése elől, minthogy belássuk, hogy csak egy éjszakára kellettünk neki vagy még arra se.

Nekem mondta már pasi, hogy félreértem, mert csak önvédelem ez nála, akkor jól is esett, hogy ilyen erős hatással voltam rá, hogy védekeznie kell ellenem...aha...valójában csak azért mondta, mert megéreztem, hogy nem kölcsönösek az érzéseim és így már nem volt akkora kedvem ágyba bújni vele...Ezt nem hagyhatta, úgyhogy bedobta a szalmaszálat, amibe belekapaszkodik úgyis a szerelmes ember. Ezzel tulajdonképp bebiztosítja magát, hiszen szólt, hogy ne várj tőle semmi komolyat, de azért messzire nem ereszt. Aztán ha mégis komolyra fordulna a dolog, az már nem tetszik neki, inkább hagyja az egészet veszni, nem azért, mert annyira sebezhető a kicsi szíve, hanem mert baromira nem érdekled annyira, hogy a szerelmi bánatodat is elviselje.

2019. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretek tiszta vizet önteni a pohárba, az alábbi küzdést gyakran olvasom itt is például: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..
2019. szept. 11. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kollégám, aki közelebb akart kerülni hozzám, egyszer színt vallott, de én már egy ideje akkor tudtam, mert folyton körülöttem ólálkodott. Az érdeklődése nem kölcsönös, nekem sokszor kellemetlen volt, hogy láttam a viselkedésén, hogy többet akarna, de nem tudok elutasítani egy nem bevallott próbálkozást, mert akkor ösztönösen tagad, aki lebukik, aztán nekem kellemetlen, hogy úgy tűnik, mint hogyha én gondoltam volna túl sokat. Látszólag elfogadta az elutasítást, de látszik, hogy még nem talált mást, és reménykedik, hátha változik a helyzet. Én tartom a távolságot, hogy véletlenül se értsen félre.
2019. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3# értelek, szerintem is az esetek döntő többségében egy kifogás, hasonló a még nem állok készen egy kapcsolatra szöveggel, miközben ugyanezek a férfiak fejvesztve dobnak el maguktól mindent ha bekerül a képbe egy cicababa akivel persze egyből készen fognak állni egy kapcsolatra. A férfiak is válogatnak és pattintanak le finoman nőket.
2019. szept. 11. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nyilván van olyan férfi, aki tényleg elmenekül az érzései elől. Ilyet én is csináltam, de én nő vagyok, más anyagból, mint a férfiak.

De ez a szerelmi mágia, ebben te tényleg hiszel? Hagyjuk már...

2019. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy szerintem ezt a kifogást ritkábban hangoztatják a férfiak, ezt inkább a szerelmes nők szokták kiagyalni, mivel a férfi kanosan csillogó tekintetébe szerelmet vizionálnak bele és képtelenek elfogadni, hogy az úriemberben a tűz nem mellkastájékon lobogott irántuk. És ennél még az is vígasztalóbb gondolat, hogy volt egy nagy reménytelen szerelem az életemben, ami viszonzott volt, csak akkora volt az az érzés, hogy a férfi nem bírta, blablabla...Elég megalázó belátni, hogy egy voltunk neki a sok lehetőség közül és már tovább is állt.
2019. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn nőként nem is egyszer találkoztam már azzal, hogy a férfiak, akiket visszautasítottam valamilyen okból, azzal álltatják magukat, hogy “félek”, “nem bízom bennük”, és arról próbáltak győzködni, hogy bennük megbízhatok, ne féljek, bla-bla. Részemről meg simán csak nem volt vonzalom. Nem csak a nők áltatják magukat ilyesmivel. Az embernek -legyen az férfi vagy nő - van némi önérzete, amit próbál megvédeni.
2019. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Hozzáteszem: szerintem elég hülye kérdés meg általánosítás.

Igen létezik ilyen helyzet is, amikor valaki küzd az érzéseivel.. épp úgy ahogyan létezik olyan is, hogy egy nő félelemből és bizalmatlanságból utasítja el a szeretett férfit. Viszont itt mi azt baromira nem tudhatjuk, hogy a nálad épp melyik helyzet áll fenn. Általánosítani meg baromság, nem minden eset egyforma.

2019. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!