Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év felett tényleg az összes normális lány foglalt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni egy új helyen diákként, megismertem 4 lányt szintén egyetemisták, az összes több éve kapcsolatban van. Bár önmagában is elgondolkodtató, hogy 4-ből 4 foglalt, de ennek hatására belegondoltam és a női ismerőseim nagy része az egyetemről szintén kapcsolatban van hosszú ideje. Igazság szerint nem is ismerek velem egykorú szingli lányt.

Elmegyek bulizni, ott is gyakran belebotlok "bocs van barátom"-ba.

Munkahely, egyetem, ismerősi kör, buli, lényegében mindenhol foglalt lányokba botlok, magamat ismerve ha utcán elkezdenék leszólogatni lányokat biztos ott is mindegyik kapcsolatban lenne. És nem csak kamuzzák, hogy lekoptassanak utána szoktam nézni fb-n, ig-n tényleg van barátjuk.

Hogy lehetséges ez?

Más


2017. aug. 7. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
A 18 alattiak között kell csajt keresni.
2017. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Jol latod, de inkabb 16 evesen. Ha valaki huszonevesen hosszu ideje egyedul van az jel hogy nagy gondok vannak a fejeben.
2017. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos igen.

31/f

2017. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmi gond nincs a fejedben.Ne foss nem maradsz egyedül.Ha kicsit kanos vagy öreg és túlpörögsz mindent az természetes :D
2017. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

16-17 évesek között keresgélek én is, de beszólogatnak haverok hogy mit akarok olyan kislányoktól, meg néha én is túl fiatalnak érzem :D de nemigazán van más lehetőség.

Ismerek olyanokat, hogy 16-17 éves kora óta együtt van a barátjával(6-7 éve)....

2017. aug. 7. 19:57
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

A normális lányok 18 éves korukra már elkeltek. Aki maradt, az többnyire pénzvadász, felszínes, über ronda, vagy aszex.


14 évessel lefeküdni? Teeee TULIPÁNTAPOSÓ!!!4!!4!4444NÉGYNÉGYNÉGY! :D :D :D :D

2017. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarlak elgondolkodtatni,de a "bocs van barátom" buliban 90%ban lekoptató szöveg..azon kívül nincs igazad, mert én pl ismerek sok huszonéves lányt akinek épp nincs kapcsolata.. bővítsd te is az ismerőseid körét,vagy nem tudom :)
2017. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Általában a mai lányok hamar érnek. És a legtöbb hosszú távra tervezne meg nem szeret egyedül lenni. Egyik megy, jön a másik. Én 23 éves vagyok 16 éves korom óta három hosszabbnak mondható kapcsolatom volt és nem szomorkodtam egyedül sokáig max 1hónapig. Én sem szeretek egyedül lenni például.
2017. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miután kevesen mennek hozzá ahhoz akivel 18 éves korukban is együtt voltak, és a többségnek azért van 2-3 kapcsolata az életében, feltételezhető, hogy ezek a lányok is vannak néha két kapcsolat között.
2017. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 Minimális ideig.

#8 válaszoló is írta, max 1 hónapig volt egyedül 2 kapcsolata között, én is ismerek egy ilyen lányt aki szintén rövid időn belül talált újra barátot.

Fogd ki pont azt az 1 hónapot amikor szingli...De ne túl korán mert még nem tette túl magát az exén, de sokat se várj mert már jön a következő..

2017. aug. 7. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!