Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik fiú nagyon visszahúzód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fiú nagyon visszahúzódó azt a lányok észre sem veszik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a fiúnak semmi baj nincsen a külsejével és akár sikere is lehetne a nőknél. Viszont a személyisége ezt nem igazán teszi lehetővé. Annyira visszahúzódó,hogy órán a leghátsó padba ül és a lányokkal nem igazán kommunikál. Ilyen esetben elő szokott fordulni olyan,hogy a lányok megpróbálnak közeledni felé vagy próbálják kimutatni azt,hogy szívesen beszélgetnének vele és ha igen akkor ezt hogyan lehetne észrevenni?

2019. szept. 14. 15:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
30%

"akkor én miért tegyek felé bármi gesztust?"


Azért muci, mert férfi női egyenjogúság van. Más is kérdezhetné, ha arra nem vagy képes, hogy odamenj egy férfihoz, ő miért menjen oda hozzád?

Vagy már nem kell egyenjogúság???

2019. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
37%

"Dehogy empatikusak, meg segítőkészek. A férfiaknak nagyon kell a punci, ezért sokmindent elnéznek a nőknek. Ha nem kapják meg, akkor eszükben sincs segíteni."


Édesem, nagyon el vagy tévedve.. szerinted mégis ki akar egy lelki sérült nővel bajlódni csak a szex miatt? Meg még együtt élést is imitálni.

Amiről te beszélsz, hogy igen, a férfiak jócskán több kompromisszumlészséget visznek egy kapcsolatba.

Az pedig csak a lelki szegénységedet bizonyítja, hogy ez szerinted annyit jelent, hogy kell neki a punci..

2019. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
54%

"Annyi kérdésem lenne még,hogy ti nők ezt hogyan veszitek észre ha valaki nagyon visszahúzódó?"


Nem veszik észre. Le se szarnak. Azt sem veszik észre, hogy létezel. Még azok sem, akik állítólag ilyen pasit keresnek.

Neked ez nem tűnt még fel?

Levegő vagy. Ez van.


Mondom vagy megmakacsolod magad, vagy egyedül maradsz. Nincs más alternatíva, a nőktől ne várj semmi kezdeményezést. Arra nem terjed ki az egyenkogűság, ami miatt a nőnek is meg kell mozdulnia..

2019. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene egyáltalán kezdeményeznem?
2019. szept. 14. 15:52
 15/60 anonim ***** válasza:
34%

Úgy, hogy "szia" adott esetben "sziasztok".


Egyébként nyugodtan le lehet pontozni a kommentjeimet, akkor sem fogom azt hazudni, hogy akkora férfi-női egyenjogúság van, hogy ha egy férfi jól néz ki, akkor majd az utcán odalép hozzá egy hölgy és randira hívja..

Lehet tagadni, le lehet szólni engem, de ami szerint ez így megy, az álomvilágban él.

Igen is úgy van, hogy ha a férfiak nem tennének érte, a kapcsolatok 99%-a nem létezne.

Ha tetszik ha nem.

2019. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan kezdeményez?


Lefürdesz, nyíratsz egy normális, férfihajat...vagy letolod kopira. Felveszel egy felnőtt férfi ruhát és cipőt. Pénzt teszel a zsebedbe, majd odalépsz, ÉS!!!! KÖSZÖNSZ!!!


Na ennyi a "TITOK"!


Ha ez sem megy, ne akarj nőt!

2019. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit sem. A köszönéssel nincsen baj de beszélgetni a lányokkal nem tudok. A közelükben ösztönösen csendben vagyok és nem is igazán érzem jól magamat.
2019. szept. 14. 16:03
 18/60 anonim ***** válasza:
Hát nekem is pont ez a bajom csak én az élet egyéb területein nagyon magabiztos, kezdeményező vagyok. A nőkkel is jól elvagyok alapvetően. Viszont ha egy nekem tetsző nő fele kell nyitni aki az én korosztályom vagy fiatalabb, na az nem megy valamiért.
2019. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:

"A közelükben ... nem is igazán érzem jól magamat."


Akkor mit akarsz tőlük? És minek?

2019. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
70%

Igen, észre sem veszik. Ezt te magad is tapasztalhatod nap mint nap. Ha elmész egy szórakozóhelyre, vagy a strandra, ahol szexi tangás lányok mászkálnak, azt fogod tapasztalni, hogy rád sem néznek, mint ha ott sem lennél.


Egyetlen kivétel van: ha szociális közösségben vagy: ott azért beszélgetnek egymással az emberek. Bár még ha onnan sikerül is egy csajt összeszedni (szerencsével, nem a tudásoddal, mert az nincs) az is csak addig marad veled, amíg meg nem ismer egy magabiztos, laza srácot.


Ez van, a nagyon visszahúzódó pasikhoz nem vonzódnak a nők. Elhitethetik veled az ellenkezőjét, de gondolom feltűnt már, hogy nekik vannak csak súlyos ismerkedési problémáik, ami nem véletlen.

2019. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!