Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél miért szűnnek meg a beszélgetések, vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Internetes társkereső, alapvetően mindig jól indul, kérdezek pár alap dolgot a lánytól, hogy dolgozik vagy tanul-e, mióta nincs kapcsolata, mi a hobbija, stb. De mindig azt veszem észre, hogy pár nap után nem ír vissza. És sajnos ez már többször előfordult. Nem tudom, mit csinálok rosszul, vagy manapság ez így megy? Nem tudok másra gondolni, hogy időközben megismer egy jobb partynak vélt pasit, aki külsőleg mondjuk jobban bejön neki, de ennyi nincs benne, hogy ezt közölje velem? Megérteném, de szerintem ez így eléggé bunkóság faképnél hagyni az embert. Utána meg sírnak, hogy nem találnak normális pasit. Nem értem. Vagy nem kellene kérdeznem semmit? Akkor hogy ismerkedjünk?

2019. szept. 15. 08:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Ha pl azt kérdezné tőlem, hogy mi a véleményem x kocsiról vagy láttam-e y filmet"


Hmm. Nem gondolom, hogy ismerkedésnél ilyen kérdéssel kellene indítanom, hogy pl. mi a véleményed az XY autómárka új modelljéről. Ez abszurd. Vagy csak én vagyok fordítva bekötve. Élőben azért van egy helyzet, egy helyszín, amiből tudsz építkezni, neten azért muszáj a sablonos kérdéseket feltenni előtte. Ha a "normális" ismerkedés dögunalmas, akkor inkább tényleg hanyagolnom kellene a netes társkeresőket. Köszönöm amúgy, ez is egy szempont.

2019. szept. 15. 14:17
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 nem feltétlenül erről "kell" beszélni, csak valami olyan példát írtam, amiről nekem tényleg fogalmam sincs. Tulajdonképpen bármilyen random téma jobb a vég nélküli kérdéseknél.
2019. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Kettő komoly kapcsolatom volt ismerkedős oldalról. Az van, hogy ugye a fiúk és a lányok is egyszerre, nem csak egy ellenkező nemű emberrel beszélgetnek ott. Egy hosszabb beszélgetés után már kiderül valamennyire hogy emberileg is van-e annyira szimpatikus mint képen. Illetve vannak-e közös pontok, amikkel az ismerkedés sokkal gyorsabban halad. Nyilván azzal fog tovább folytatódni az ismerkedés akivel több minden egyezik.

Valamint azzal lesz több találkozó és kapcsolat, akivel a továbbiakban is kiegészítitek egymást és a kémia is működik.

2019. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A folytonos kérdezősködés olyan, mintha vallatnád a csajt. Fogd vissza magad, és beszélj magadról is. Nyílj meg, tárulkozzál ki, mutasd meg a gyengéidet is, tudjon rólad mindent, ami érdekelheti a bizalom kialakulásához.
2019. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!