Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy sohasem lehet barátnőm mégis elkeserít?

Figyelt kérdés
Magamat nem tartom olyan embernek aki akár minimálisan is vonzó lehetne a lányok szemében. Azzal tisztában vagyok, hogy a lányok más szemszögből láthatnak engem de a reakcióik alapján nem hiszem, hogy sokat tévednék a saját megítélésemmel kapcsolatban. Az egyetemen, az utcán vagy bárhol látom a fiatal párokat és olyankor elgondolkodom,hogy nekem ilyenben biztosan soha nem lesz részem. Kissé elkeserít de valahol legmélyen tudtam mindig is, hogy alkalmatlan lennék és méltó sem vagyok a lányokhoz. Annyira elidegenedtem tőlük,hogy a velük való beszélgetésre sincsen akaratom. Ebből következtethető az, hogy szexuális vágyam sincsen. Bármikor amikor csak rájuk néztem mindig az fogalmazódott meg bennem, hogy én biztosan nem érdekelnék senkit sem és persze miért pont én mikor sokkal jobbak is vannak nálam. Elfogadni nem tudnám és szerintem megfelelően kezelni sem ha egy lányt érdekelnék. Mindig azt mondják nekem, hogy ismerkednem kellene és nem kerülni őket, de mit tehetnek ha nem érzem magamat elég jónak hozzájuk.

2019. szept. 17. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Tudod, hogy sohasem lehet barátnőd és ez elkeserít. Igen.
2019. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Arra nem gondoltál, hogy vannak csúnya, kövér lányok?

Nekik bárki jó, te is.

2019. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Saját magad nem fogadod el ès nem más itèl el hanem te saját magad.


A kettes kommentelőnek üzenem mint csúnya kövèr lány, hogy nekem is volt jókèpű pasim úgyhogy ne gondolja, hogy ami szerinte az ideál az más számára is.


Kedves kèrdező találhatsz magadnak normális pàrt de hidd el ha saját magad nem szereted az nagyon kivetül ès az egy nem jó dolog ezen dolgozz ès máris több lehetősèget èszre fogsz venni.

2019. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan dolgozzak azon, hogy el tudjam fogadni magamat? Hogyan látszik rajtam,hogy nem szeretem magamat?
2019. szept. 17. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Azt még oda sem irtad, hogy BRÜHÜHÜHÜÜÜÜÜ!!!!
2019. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt egy haverom, kopasz volt, alacsony, de nagyon. És mindig vokt csaja. Volt fellépése.jah és ronda pasi volt.

Viszont el tudta magát adni.

2019. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem látogass el egy pszichológushoz.

Sokáig azt hittem, hogy én nem tetszhetnék senkinek, rengeteget piszkáltak, és teljesen lent volt az önbizalmam, de azóta ez már jópárszor megcáfolódott.

Dolgoznod kéne magadon, lelkileg és testileg is.

Remélem, hogy sikerül kijönnöd ezekből a rossz érzésekből.

2019. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!