Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csináltatok volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok volna egy ilyen furcsa lánnyal, a férfiak mennyire tolerálják az ilyen típusú nőket?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem két hónapja egy számomra nagyon csinos nővel, főleg külsőre jött be, szerintem jóval jobban nézett ki mint én, de ugye belső is fontos, na szerintem ott vannak gondok, ezért tegnap mondtam, hogy nem működne köztünk a dolog úgy érzem, sajnáltam mert kicsit sírt is de ti máshogy viselkedtetek volna a helyemben? (nyilván bánt a döntésem ezért is tettem fel a kérdést és már 6 éve szingli vagyok)

Nos szerintem nagyon fura lány, nem ebben a világban él, úgy érzem.... Lényeg az anyagiak, ami miatt végülis a szakításhoz vezetett ez a 2 hónapos kapcsolat.

Egyszerűen semmit nem költ magára, mert minden pénzt szét akar osztani időseknek, szegényeknek, hajléktalanoknak stb. Állítása szerint havi 30 ezerből él, valóban egy kis lyukban lakik, egy kis szobában. Ételre a legolcsóbbat veszi mindenből, ruhái használtak.

Volt hogy moziba hívtam, erre teljesen kiakadt, hogy nem vagyok normális, hogy erre költeni akarok, inkább menjünk ki erdőbe, egy tisztásra éjszaka az ingyen van és csillagok lesznek az élő mozi...

De hogy lesz így családja, már 28 éves, gyerekére is ennyit fog költeni, szerintem kicsit hibbant a csaj. Így úgy éreztem nincs közös jövőnk.


2019. szept. 18. 15:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
24%
Én akkor értem ezt a fajta viselkedést, ha az Úr Jézusért teszi. Hívő a lány?
2019. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Add meg az elérhetőségét! 😀
2019. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Nem keresztény, de valamilyen hite van azt tudom
2019. szept. 18. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem furák vagyunk hanem közalkalmazottak.
2019. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rockarc ***** válasza:
63%

Nok kozott is szelsosegesnek szamit az, akiben ennyire tulteng az empatia masok irant. Emberkent kivalo mentalitas, de ebben a kokemenyen anyagias vilagban meg orok bukasra van itelve szegeny. Nincs igazsag az eletben, o attol szenved, hogy sokkal jobb mint a legtobb ember.


43F

2019. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igazad volt. Biztos nagyon jó lelke van, de mások mellett nem ártana önmagát és a párját is tisztelni annyira, mint akiknek adakozik.
2019. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Hát nekem lányként bejön a hozzáállása xD

Most komolyan az a baj, hogy spórol a pénzzel?

2019. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
41%

'7

Ő nem spórol a pénzel hanem menteni szeretne, és megsúgom joggal. Mint előttem leírták, ez egy rettenetesen el elanyagiasodott világ. "azok között fénylik mint a nap"


Az értékrendje más, ezt az önzetlenséget csak úgy tudod megérteni, ha elfogadod Akiért teszi.

2019. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szegények mindig lesznek...
2019. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így van #8

#7

2019. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!