Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek még ezzel a nagyon depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés

2 hónapja találkoztam tinderen egy lánnyal. Kiderult brutálisan depressziós 2 korábbi csalódás miatt.


Nem akartam tole semmit csak segíteni rajta. Beszélgettünk, elmondta a véleményemet.


Most viszont eléggé bezuhant és elkuldott. Mondta hogy sokat segítettem neki, de ebből nem tud kijonni.


Kicsit bánt a dolog, hogy így alakult.


27 eves srac vagyok a lány 25 eves.

Azt mondta


2019. szept. 18. 21:29
1 2
 1/16 Savlekotő ***** válasza:
78%
Menekülj egy típust kerülni kell messzire férfiben nőben és az a mentális sérült,mert könnyen bedarálnak és te is ugy végzed.
2019. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

#1


Te paraj.


#Kérdező


Semmit, mivel igaza van, nem él álomvilágban. Tanulhatsz is tőle.

2019. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

ma 21:33


Ebben a világban aki mentálisan nem "sérült", az vagy szándékosan, vagy alapból "vak".

Nekem 15 évem ráment, hogy szándékosan "vak" lehessek. Most már egészségesnek mondanak.. F31

2019. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csak tudod, manapság azt is mentálisan sérültnek bélyegzik, akit valami sz.. rházi átvert a filléres dumájával. Aztán lehet csodálkozni, hogy nem vagyunk egyformák. Lám, van, aki nem szeret játékszer lenni, és nehezebben dolgozza fel a csalódást.

A kérdéshez annyit, hogy aki nem kér a segítségedből, azt hagyd a bánatba! Nem érdemli meg a törődésedet.

2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
2: Parajozod az egyest pedig igaza van, hidd el, nem levegőbe beszél ő sem. Ahogy én, biztosan ő is "istápolt" már ilyen embert. Helyrerázza az önbizalmát, lelkét, éveket szán rá a saját idejéből csak azért, hogy végül lelkileg őt is megnyomorítsa. Azt hiszem amikor egy ilyen ember szétszabdalja a lelkivilágod, mint a papírkutyát és néhány hónapig gyomorideg+hányinger kombóval kelsz reggelente, akkor majd neked is hasonló lesz a véleményed ahogyan nekem is. Ezek az emberek ha képletesen kellene leírni, segítő kezet nyújtasz és levágják tövig, te pedig annyira ökör vagy, nyújtod a másikat... leb_ssza azt is! Én is azt ajánlom, kerüld el az ilyet, mert szenvedni fogsz!
2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon szélsőségesen gondolkodtok szerintem! Persze, vannak klinikai esetek, csak hogy vannak olyanok is, akiknek könnyebb a másikat pszichónak minősíteni, mint elgondolkodni:vajon ő miért ilyen veled? Csak ő a hibás?

Ettől függetlenül a Kérdezőnek javaslom, aki ellöki magától, azzal ne foglalkozzon.

2019. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem miért kell mindenkit megbélyegezni, akinek gondja van.

Brutális ahogy az itteni hozzászólók kezelik a kérdéskört.

Valószínűleg mentálisan már ti sem vagytok teljesen épek.

Tudni illik egy mentálisan egészséges ember nem általánosit, hanem felismeri, hogy minden ember más. A mentális problémák is egy hatalmas skálán mozognak. Ezt tekinthetjük a skála elejének, hogy egy-egy rossz tapasztalat miatt egy egész ember csoportot megbélyegeztek.

Cseppet sem vagytok jobbak, mint egy lány, akit 3x egymás után átejtettek és nehezen bízik a férfiakban..


Ettől függetlenül én is azt mondom, aki nem kér a segítségből, azzal nem igen lehet mit kezdeni.

2019. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Savlekotő ***** válasza:
53%
Igen istápoltam évekig,mit kaptam átverést lehúzást meglopást,rám hárított mindenkire hárított mindent csak nem volt hibás semmiért,és társait,aztán mikor jól lett már nem kellettem kellettünk a batátai a társa kivágott minket az életéből,pedig én csak barátként voltam mellette a barátom volt a párja őt is kitette mondván már más szinten van,mi meg igen álltunk hülyén h miért eresztettek szélnek mikor a szívünket lelkünket kitettük érte h jol legyen ,soha többet ilyen se barátnak se párnak megfogadtuk.
2019. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

ma 22:24


A másikat pedig 3x egymás után átejtették a férfiak és küzd azzal, hogy újra bízni tudjon. Ő küzd, te pedig élből eltaszitasz mindenkit, aki szerinted fájdalmat fog okozni. Te egy eset miatt, a másik 3 eset miatt. Te megbélyegzed őt is, magadat pedig egészségesnek tartod..

Hogy is van ez?

2019. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ha segítő ember vagy, lelkigondozó akkor segíts, különben ne tanácsolj neki semmit, akkor úgy tudsz segíteni, hogy elküldöd egy ilyen emberhez.

Írod, hogy csak barátilag segítenél, de vigyázz mert ha érzelmileg is belekeveredsz, ki nem bogozod magad egy nagy csalódás nélkül. Veszélyes dolog rád nézve, mert nem ismered, bármi kisülhet. A savlekötő is csak óvni próbál, mert ilyen helyzetből a lelkes segítő válhat majd valódi áldozattá.

2019. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!