Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felemészt a magány. Nem tudom...

Felemészt a magány. Nem tudom meddig leszek képes elviselni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran rámtör a sírás, van hogy csak fekszem egész nap, olyan szomorú vagyok és nincs kedvem semmihez. Sosem voltak barátaim, nincs lelki társam, úgy érzem lassan depressziós leszek, pedig nem akarok az lenni. Évek óta próbálok hozzám hasonló introvertált embereket találni, de nem sikerül senkivel mevgalálni az összhangot... Pár napja beléptem egy Facebook csoportba is, amelyet kifejezetten introvertáltaknak hozták létre, de mégis senkivel nem tudtam beszélni. Mihez kezdjek? Már nagyon 2l vagyok keseredve.

2019. júl. 23. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem írhatsz ha szeretnél, ugyan ebbe a helyzetbe vagyok, bár igaz én inkább szeretnék barátnőt mint barátokat, de egy próbát tehetünk, például gamer-témába otthon vagy?
2019. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Átérzem részben a helyzetedet,én is introvertált tipus vagyok,ha van kedved beszélgetni nekem nyugodtan irhatsz:) remélem jobb kedvre tudlak deriteni:)

18/L

2019. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is 18(F) ez kimaradt, ha talán érdekel a dolog.. Nekem meg a kérdésem alatt is csesztettek hogy barátok kellenek, de nem fogsz jól kijönni belőle az fix :'D
2019. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi volt az ok, hogy a csoportban nem tudtál beszélgetni senkivel? Nem jutott eszedbe egyetlen kérdés sem? Vagy maga a kezdeményezés gondolata volt riasztó számodra? Szuleid, testvérek, párkapcsolat? Addig is unaloműzőként javaslom elkezdeni Bán Mór konyveinek olvasását illetve Reisinger János előadásainak hallgatását. Mindkettő más szempontból, de jó terápia lehet.
2019. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, ha dolgozok legalább akkor nem agyalok rajta
2019. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted.
2019. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!