Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan töröljem ki a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töröljem ki a lányokat az életemből?

Figyelt kérdés
Mindekitől azt hallom, hogy mikor lesz már barátnőm, az egyetemen ismerkedjek velük stb. De én erre teljesen alkalmatlan vagyok. Semmit nem tudok felmutatni a lányok terén, sima beszélgetést sem hiszen soha nem beszélgettem velük. Ők sem nyitottak felém hiszen rám sem néztek sohasem. Teljesen érdektelen vagyok a számukra. Mindenki azt mondta majd az egyetemen másmilyen lesz, de semmi sem változott. Előadásokon leülök leghátra, előadás után pedig senki sem lát másnapig. Mivel tudtam mindig is, hogy nekem sohasem lesz senkim sem ezért nem esett annyira rosszul. De azért néha elkeserít. Pont ezt szeretném elkerülni, hogy ne legyek emiatt szomorú.

2019. szept. 19. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem váglak...
2019. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én komámnál rondább embert nem hordott hátán a föld, gyakorlatilag csak a púp hiányzik róla, minden más megvan.

Egyetemen ismerte meg a feleségét, azóta külföldön élnek, vagy 3 gyerekük, és utazgatnak a világban.

Van még egy extrája a komámnak, végtelenül pozitív egy pali.

2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ej, de jó lenne, ha egy büdös szót is értenék ebből a rettenetes szófosásból, amit előadtál... Mindenesetre ha nincs időd és energiád a nőkre, nincs velük gond sem.
2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem mondhatom el magamról, hogy pozitív lennék
2019. szept. 19. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

"Ők sem nyitottak felém hiszen rám sem néztek sohasem."


A múltkor még azon aggódtál, hogyan kerüld el őket, ha beszélgetni akarnak. Legalább próbálj meg következetesen kamukérdéseket kiírni, Balázs, nem ezért fizet a gyakorikérdések. :D

2019. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem akarnak beszélgetni.
2019. szept. 19. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Heréltesd ki magad. Csökkents a tesztoszteron termelését a szervezetednek (a legjobb ha teljesen leállítod.) Elmehetsz katolikus papnak. Esetleg elkövethetsz hatalmas bűntetteket és egész életedben a rácsok mögött ülhetsz. Na? Jól hangzanak?

Embereld már meg magad és legyél a közösség része. Önsajnálatból nem lesz nőd. Tudod mire vagy alkalmatlan? Az életre.

2019. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elmehetsz egy pszichológushoz aki majd rendberak. Ha nagyon gáz a helyzet akkor kapsz beutalót pszichiátriára ahol a gyógyszerek raknak rendbe.


Ne barátnőt keress hanem csak beszélgess. Ennyi. Majd megjön a bátorságod és lesz nő is.

2019. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok velük beszélgetni. A közelükben néma csend lesz úrrá rajtam. Ha szeretnék sem tudnék egy szót sem szólni.
2019. szept. 19. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te már kitörölted a lányokat az életedből. Ennél jobban nem lehet őket kizárni. A föld színéről is el akarsz minket tüntetni?
2019. szept. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!