Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan töröljem ki a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töröljem ki a lányokat az életemből?

Figyelt kérdés
Mindekitől azt hallom, hogy mikor lesz már barátnőm, az egyetemen ismerkedjek velük stb. De én erre teljesen alkalmatlan vagyok. Semmit nem tudok felmutatni a lányok terén, sima beszélgetést sem hiszen soha nem beszélgettem velük. Ők sem nyitottak felém hiszen rám sem néztek sohasem. Teljesen érdektelen vagyok a számukra. Mindenki azt mondta majd az egyetemen másmilyen lesz, de semmi sem változott. Előadásokon leülök leghátra, előadás után pedig senki sem lát másnapig. Mivel tudtam mindig is, hogy nekem sohasem lesz senkim sem ezért nem esett annyira rosszul. De azért néha elkeserít. Pont ezt szeretném elkerülni, hogy ne legyek emiatt szomorú.

2019. szept. 19. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogy zártam volna ki őket teljesen?
2019. szept. 20. 07:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnáltathatod magad ameddig csak szeretnéd, de a valóban jó dolgokért az életben dolgozni kell. Esetedben ez azt jelenti hogy el kell kezdeni beszélgetni a nőkkel is. Ugyanolyan emberek mint bárki más. Most attól hogy ők nők akkor mi van? Nem valami földönkívüli óriás hatalommal létező lények, hanem egyszerű emberek. Ők is tanulnak, dolgoznak, érdekli őket a politika, az autoversenyzés, a küzdősportok, természettudomány, divat. Pont mint bárki mást érdekelhet ezen dolgok egyike.

Ugyanúgy lehet őket is megszólítani mint a férfiakat. Ne azon járjon az eszed hogy akar-e veled járni, lefeküdni (mert felteszem ezen jár az eszed és emiatt vagy képtelen ismerkedni, BARÁTI kapcsolatot fenttartani.) Megsúgom tuti nem akar járni veled. Nem is ismer. És itt van a probléma forrása: úgy akarsz barátnőt hogy te nem ismersz egy csajt sem és ők sem téged. A filmekben van olyan hogy szól 2 szót a faszi és már le is feküdtek.

Ha srácokkal képes vagy beszélni akkor a nőkkel sincs ez máshogyan. Menj oda, kérj tőlük jegyzetet, kérdezd meg hogy mikor lesz a ZH vagy akármi. Ne legyél már ennyire beszari. Odamész, beszélsz és csá. Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Anyáddal is képes vagy beszélni nem?

Jegyezd meg: Ők is ugyanolyan emberek mit te csak épp más van a lábuk között.


Persze még mindig van a másik opció, hogy maradsz remete. De az biztos hogy a probléma nem fogja megoldani magát. Ha te nem teszel semmit akkor 10 meg 20 meg 60 év múlva is ugyanez lesz a bajod. Ha már semmi nem opció akkor kezdj el Tinderezni. Ha normális a higiéniád, igényesen öltözködsz akkor lesz bőven match. Nehogy azzal gyere hogy ahhoz sok pénz kell. Olcsón is lehet igényesen öltözködni, csak tudni kell hogy. De ezekre van millió+1 csatorna YouTube-on.

2019. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem jár az eszem azon, hogy akar-e velem járni vagy lefeküdni. Ilyet elképzelni sem tudok. Amúgy sincsen vágyam rá meg persze kevés is lennék hozzá. Igazság szerint nem akarok barátnőt. Tudom, hogy milyen vagyok, tisztában vagyok vele, hogy mind a külsőm, mind a belsőm miatt számomra ez esélytelen



Fiúkkal úgy ahogy tudok beszélgetni de az sem az igazi. Alapból annyira csendes vagyok, hogy képes vagyok napokig egy szót sem szólni. Szeretem a csendet.


Pedig beszari vagyok. Köszönni köszönök nekik ha látom azt, hogy van aki fogadja ha nem akkor nem. Sokszor kerültem olyan helyzetbe, hogy annyira zavarban voltam a közelükben, hogy szinte alig lehetett hallani amit mondok. Annyiszor kerültem emiatt szégyenbe, hogy kialakítottam magam körül egy kört amiben biztonságban vagyok. Itt nem ér szégyen, kellemetlenség, visszautasítás stb. Persze emiatt egy kalap szar vagyok.

2019. szept. 21. 21:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Látom nem érted a lényeget.

Tudod mennyire visszataszító amikor valaki önsajnálatból szarnak nevezi magát? Hallgatni is fájdalmas amit itt előadsz. Legszívesebben jól arcon vágnálak hogy növessz egy kis tököt magadnak. Azért érdektelen mindenki veled kapcsolatban mert te magad vagy egy érdektelen ember. Nem gondolod hogy tenni kéne valamit ez ellen? Ja nem, jobb panaszkodni. Ez pont egy olyan probléma amit marha egyszerűen meg lehet oldani. Csinálni kell, gyakorolni.

Ember, elvégzed az egyetemet, de ilyen mentalitással egy állást sem fogsz kapni. Anyádék majd jól kiraknak mert egy idő után azért mégis önállónak kéne lenni, aztán mit csinálsz? Te leszel az akit mindenki kénye-kedve szerint tologathat, a jó kis csicskás leszel. Alkuképesség 0. Nem érzed hogy akarni kéne valamit az élettől? A világ csak miattad nem fog megváltozni. Itt az ideje hogy kilépj a sz*ros kis burkodból felnőtt létedre és csinálj valamit. Ha már arra képes vagy hogy itt leírj valamit akkor csak tudsz egy közösség tagja lenni, ne adj isten még egy nővel is beszélgetni.

Vágod, elmész a boltba ahol a kasszás egy csaj. Köszönsz neki, kifizeted amit vettél majd elköszönsz. Vagy megkérdezel egy nőt hogy bocsi, nem tudod merre van az XY dolog, nincs mobilnetem és nem találom" vagy akármit.

Értem hogy nem megy, de az nem megoldás hogy panaszkodunk és várunk a sült galabra hogy belerepüljön a szánkba. Igen, az eleje szar lesz, de aztán belejössz és bumm még élvezni is fogod.


Segítek neked privátban ha akarod (legalább nem itt spameljük szét az oldalt), hogy legalább el tudj valamit kezdeni, de megoldani a problémát azt csak te tudod egyedül.

2019. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor folytassuk privát üzenetben.
2019. szept. 22. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!